Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor én vagyok a "nagy...

Most akkor én vagyok a "nagy állat kínzó"?

Figyelt kérdés
volt egy lány akit látásból ismerek és egy suliba járunk,egyik nap azt vettem észre hogy nagyon rohan valami után,de kiderült hogy elől mert egy elég termetes kutya kergette akinek elég elvetemült volt a képe...én utánna rohantam és rávetettem magam a kutyára...nem tudom a végén addig dulakodtam a kutyával hogy kitörtem a nyakát...meg is harapott...a csaj elfutott...másnap már a suliba kutya gyilkos volt a nevem hála a csajnak...és a kutya gazdája is feljelentett...
2012. jan. 9. 23:11
1 2
 11/20 anonim válasza:
0%

Nem vagy állatkínzó!


Te egy hős vagy!

2012. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
lehet, hogy egy légy üldözte, s lecsapta egy légycsapóval, majd az iskolában azzal szivatták, hogy lúzer, mert chemotoxot kellett volna használni
2012. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
hát szerintem az emberek viszonyulása a másikhoz a párkapcsolat témához tartozik...
2012. jan. 9. 23:16
 14/20 A kérdező kommentje:
egyébként aki meg fake-nak tartja kifizetheti a pénz büntetésem amit kiszabtak rám...
2012. jan. 9. 23:17
 15/20 anonim válasza:
18%

A csajod nem ember, ő egy külön faj, úgynevezett állatvédő zöldike!


többre tartja egy állat életét, mint egy emberét!

2012. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Ugye nem fizettél? Te nem lehetsz hibás. A kutya támadott, és te védted a védhetőt. Én péklapáttal bsztam volna agyon a gazdát is egyben hogy így szabadjára engedi a kutyáját.


Mások viccesen állnaka dologhoz de szerintem jót cselekdetél. A csaj meg egy bunkó hogy ilyeneket terjeszt rólad hisz te mentetted meg. Szerintem el kellene beszélgetned vele, hogy visszavegyen az arcából.


Többiek: Ez mitől fake, hamis történet?

2012. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha megtámad egy kutya akk majd pont megbüntetnek, fújj kamu


Még akkor se ha csak úgy kinyírod és letagadod...

2012. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Kihagytad a békaembereket a meséből. :)

Ha te egy termetes kutyának kitöröd a nyakát anélkül hogy szétmarcangolná az arcodat, akkor te vagy Superman, Hulk, vagy a Pokolfajzat!

Menj máshová játszani, hülyegyerek! :D

2012. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy k.rva nagy kamu. Egy termetes dög gondolom nem 10 kilós állatot jelent. Afelett már jócskán van izom és van erő szerencsétlen dögben, a reflexéről nem is beszélve.
2012. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ha véletlen igaz lenne,akkor jól meg kell verni a hálátlan ringyót,hogy még a pofáját is jártatta,ahelyett hogy örülne.....mindenképpen jelentsd föl a kutya gazdáját te is!!!
2012. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!