Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom tv nézés közben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tv nézés közben az egyik műsorvezető (ki volt dobva a melle mint állat) csaj láttán szolalt meg: Mit főz a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ezen kiborulhatok vagy csak tulreagálom? Mikor mondtam neki, hogy ez bunkóság volt akkor azt mondja, hogy neki szimpatikus és ezt nem igaz, hogy nem lehet megjegyezni... Szerintetek? L
2010. nov. 22. 09:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem túlreagálod. Még ha egy közeletekbe lévő lány láttán mondta volna, akkor kicsit én is felháborodnék. De így nem érdemes azt gondolom.
2010. nov. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%

Túlreagálod!


Ezek apró beszólások megjegyzések, tv-t néztek ha valamit lát akkor megszólal, ez semmi!


Jobb mintha azt mondaná, hogy te is nézhetnél úgy ki mint az a nő...

2010. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%

Hát szerelmes ember biztos nem kezd el ajnározni valami kidobott csöcsű csajt a barátnője jelenlétében, ez tuti.


Lehet neked mélyebb érzéseid vannak, mint a barátodnak, és ezért nem érti, ezen mi a rossz. Elég gáz, hogy nem érti, neked ez miért esik szarul... nagyon óvodás hozzáállás. Minimális tisztelet sincs meg itt szerintem.


Próbáld meg mondani ugyanezt egy jó testű pasira, hogy hogyan esik neki, így legalább megmutatod, milyen érzés. Ha nem zavarja, akkor szerintem neki nem annyira komolyak az érzései irányodban.

2010. nov. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
De ezzel nem azt akarja mondani? Amikor meglát egy nőt a tvben és azt mondja, hogy hűűűű, akkor az nem azt jelentni, hogy az a csaj hű én meg egy magunt dolog vagyok. :( Talán ha kicsit jobban simogatná a lelkemet, hogy jol nézek ki tetszem neki, ilyenek akkor nem akadnék ki mert tudnám, hogy én is vagyok olyan jó..
2010. nov. 22. 09:23
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

09:20


Hát szerintem sokkal jobb lenne, ha azt mondaná, hogy "drágám, ma öltözz fel kicsit szexisebben, mert szeretnélek ebben és ebben a ruhában látni", mint hogy bazsalyog a barátnője jelenlétében valami kidobott csöcsű csajnak!


Szerintem egy szerelmes ember nem csinál ilyet... nem tudom elképzelni, ott kizárólagosság van, és tisztelettel viseltetünk a párunk iránt.

2010. nov. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

Én is ezt mondom, kérdező. Itt nem azzal van baj, hogy a pasidnak tetszik egy szexis nő, de azt lehet másképp is mondani, például megkérne téged, hogy öltözz ebbe és ebbe a ruhába mert hogy milyen szexi lennél benne...


De hogy a barátnője jelenlétébe elkezd ajnározni kidobott csöcsű csajokat, az hihetetlenül MEGALÁZÓ, és bántó. Csinálja ezt egyedül, de ne a szerelmes jelenlétében, mert így tényleg azt érzékelteti a barátnővel, hogy ő szar, a csöcsös csaj meg istennő.


Ha a pasi nem érti, ez neked miért bántó, akkor szerintem nem is szeret és nem is tisztel, és észre se veszi magát. Nekem biztos intő jel lenne.

2010. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%

én férfi vagyok, de mégis azt mondom, ha többször csinál ilyesmit, akkor szerintem nem igazán vannak komoly érzései irányodban. ilyet szerelmes ember nem csinál, pláne a párja jelenlétében!


én sose csináltam ilyet, mert ez megalázó és tiszteletlen! nekem is szarul esne, ha egy nő ajnározna valami nagyfarkú csávót, és a barátjának nevezné előttem... hát marha vicces.


ha nem érti, neked ez miért esik rosszul, akkor egy tapló kötsög, ne haragudj, de nem tudok mást mondani. ezek azok a pasik, akik a frissen szült feleségük mellett elkezdenek más csajokkal flörtölni gátlástalanul, mert hát abban semmi rossz nincs. tipikus érzéketlen farok.

2010. nov. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

9.20-as vok:


Én ezzel azt akartam mondani , hogy általában egy nőnek rosszul esik ha olyanokat mond gondol egy pasi hogy az ott sokkal szebb csinosabb mert ez rosszul eshet a nőnek..és úgy gondolhatja hogy ő feleannyira sem néz ki jól , amiért tény hogy tehetne is.

2010. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%

09:18


Egy ilyen érzéketlen kötsög élő nő láttán is meg fogja tenni előbb-utóbb. Most teszteli, mit visel el a nője, ha ezt is elviseli, jönnek majd a durvább dolgok. Az ilyen pasik direkt a lábtörlőket keresik, akik mellett mindent meg lehet tenni.

2010. nov. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
42%

Marhaság az egész. Minden férfi ilyen! Aki nem mondja ki, az is ezt gondolja, csak elhallgatja.


Nők, döntsétek el, mi a jobb: elfogadni a férfit férfinak és megtanulni jól kezelni ezt az állapotot. Vagy inkább hazugságban és álomvilágban élni és azt hinni hogy csak ti vagytok neki a NŐ és senki mást nem néz meg a világon.

2010. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!