Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hahó Mindenki! Most kezdett...

Hahó Mindenki! Most kezdett el zaklatni valami ismeretlen MSN-en! Hol lehet ezeket feljelenteni?

Figyelt kérdés
Megvan a mailcíme, amiről ír. Most jött ki a zuhany alól és "játszadozni" szeretne webkamerán keresztül. Angolul ír, de magyar a maicíme. Szerintem ezek azok, akik a gyerekeket zaklatják!! Mi tegyek?
2012. jan. 10. 08:26
 1/7 Antimod ***** válasza:

Írd meg neki, hogy 13 éves vagy. Ha ezután sem húzott a sunyiba, mentsd le a beszélgetést és az email-címét, és menj el a rendőrségre.


Nem jósolok nagy eredményt egyébként.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a legfurcsább, hogy sosem vettem fel msn-re, mert nem szerepel az ismerőseim között. Felkérés sem jött. Most azóta, hogy kiléptem az ablakból, már jött egy másik aki fel akart venni, de meg sem néztem, elutasítottam. Mellesleg az sem kizárt, hogy valami automata féle volt, mert gyanúsan gyorsan írt be jó hosszú szöveget, nomeg sosem válaszolt a feltett kérdéseimre, csak mindenáron regisztráltatni akart valami oldalon. Arra gondoltam hátha van valami módja annak, hogy lebuktassuk az ilyen agybeteg disznókat.
2012. jan. 10. 09:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Az msn azért jobb az emailnél, mert itt csak az tud zaklatni, akinek engedélyezem.

1. Nem veszünk fel ismeretleneket msn-re.

2. Ha voltunk olyan maflák, hogy mégis megtettük, és az illető zaklatni kezd minket, akkor letiltjuk. Ezzel megszüntetjük a további zaklatás lehetőségét.

Feljelenteni meg nem a hentesnél és nem a cipőboltban szokás, hanem a rendőrségen. Ott felveszik a jegyzőkönyvet, majd 30 nap elteltével tájékoztatják a feljelentőt a nyomozás megszüntetéséről.

2012. jan. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nem értem, hogy mire céloztál a hentessel és a cipőbolttal. Azt is írtam, hogy az illető nem volt az ismerőseim (felvettek) között, nem vagyok olyan "mafla", hogy ismeretleneket visszaigazoljak. No mindegy, csak gondoltam megpróbálok tenni valamit a társadalomért, ha már mindenhol ezt hangoztatják, hogy a perverz állatok így kéjelegnek a neten, megrontva a kiskorúakat (akik persze idősebbeknek adják ki magukat).
2012. jan. 10. 09:37
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Egy kis hasznos tudni való.

[link]

2012. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás tiltsd, és töröld.
2012. jan. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalam is voltak ilyenek azzal az elteressel, hogy nekem kiirta mikor felvettek es akkor azonnal elutasitottam oket. A legkozelebbi bejelentkezeskor viszont ott voltak a partnerlistamon es hasonlo dolgokkal zaklattak. Szerintem valami program vezerli oket, es virusokat kuldenek. A leheto leghamarabb meg kell valni toluk!
2012. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!