Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kéményem kátrányos, téglábol...

A kéményem kátrányos, téglábol van. A kátrány kiüthet a szobafalamon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen! Nálunk is ez történt kb. 3 éve. Nagyon büdös, észre fogod venni, ha az lesz az! Az egész kéményt le kellett bontani a pincéig (2 szintes családi ház), majd újrarakták. Kb. 3 nap alatt végeztek! Központi fűtés van, fás kazánnal.
2012. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bereczk Jénos válasza:

Kétféle módszer van, FŰTÉS és TÜZELÉS! Ha sok a pénzed az utóbbit válaszd, mert mindenki így csinálja! A tüzeléssel az energiahordozót égeted el, a

kéményed meleg lesz, kátrányosodik és takaríthatod állandóan, majd ha megúsztad, hogy a szoba mennyezetén átüssön a kátrány, meg a ház sem ég le és még CO mérgezést sem kaptál, akkor a legjobb ha megtanulsz FŰTENI!!!!

Fával ez nem egyszerű, én nem is ajánlom senkinek, de sajnos a reklám erősebb, így hiába olvasod mások panaszait, Te is megtapasztalhatod,

milyen áldozatokkal jár, ha fával tüzelsz!!!!!!!

Fűteni, tiszta égéssel lehet, amit már sokszor leírtam, természetesen senkit sem érdekel, mindenkinek meg van a maga módszere, amivel egy életen át szenved!!!!!

A FŰTÉS energiája a CO, a mindenki által átkozott gáz, mérgez és robban,

hogy ez fűt arról nem sok szó esik!!!! Úgy szoktam kezdeni kell egy KAZÁN!!!! Erre mindég az a válasz, most vettünk egy újat, (már a harmadikat!!), micsoda kiváló tulajdonságokkal rendelkezik, ingyen adtak hozzá korom kaparót, sőt még jobb, ha automata koromkaparó van beépítve, így csak a kályhacsövet kell háromnaponta takarítani, meg a kéményt!!!!

Itt ér véget az én feladatom; Sok szerencsét kívánok!!!!!

ápr. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!