Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook a Tömeg-fegyver...

Facebook a Tömeg-fegyver majmoknak?

Figyelt kérdés

Legveszélyesebb tömegfegyver, a facebook, amibe minden egyszerű gondolkodású lény, mint egy pontosan vezérelhető, szuggerálható, agy nélküli lőszer részt vesz.


Facebook és más hasonló, csak agyhalottaknak való baromságok közbeiktatásával „születnek” meg és erősödnek fel pl. az összes forradalom mostanában. Ha ez így van, akkor miért nem likvidálják ezeket az agyhalott barmoknak készült hálózatokat? Miért is lenne rájuk értelmes embernek szüksége? Egy normális, nem agylágyult ember nem tart 20-30 (max. 50) embernél nagyobb társasággal aktív kapcsolatot, a többinek meg egyáltalán nincs jelentősége... Mire fel akar minden elvarázsolt függő jó pofizni mindenkivel? Azt hiszi ettől jófejebb lesz? Azok akik ezen fent vannak, agyhalottakká válnak, az összes szabadidejüket képesek ott ülve barom, értelmetlen, alakoskodó kukkolással, fecsegéssel, irigykedéssel, szervezkedéssel tölteni. Mesterséges kómát, agyhalált idéz elő a függő regisztráltak között, akiket aztán bármilyen baromságba (tömegpszichózis) be lehet vonni, mert elfelejtenek és nem tudnak már többé önállóan gondolkodni. Bármilyen lánclevél és üzenet továbbküldésére rávehetők. Csak a „barátkozás”, gyűjtögetés, hencegés, pletyka, kukkolás és szex érdekli ezeket az agyhalottakat. Majmokká válnak! Éljen az evolúció, ami visszafejleszt!


2012. jan. 11. 00:28
 1/8 klixa válasza:
94%

Teljesen igazad van!


Nekem csak az a furcsa, hogy ez a sok agyhulla, hogy nem veszi észre, hogy a valós életét adja oda ezért a mások által irányított, vezérelt és manipulált életért, amiben mások adják neked a szádba az előre rágott hamis értékrendet (akkor lehet csak jó barátnőd, ha legalább 1000 ismerősöd van agymosás), ami bármelyik pillanatban olyan dolgokba rángatnak bele tömegeket, aminek nem is lát bele jól a hátterébe (mostanában pl. Putyin megdöntésére szervezkedik facebookon USA és "szövetségese") és ne felejtsük el azt se, mert már köztudomású tény, hogy ma már az APEH, behajtó cégek, és a titkosszolgálatok legkedveltebb információs adatbázisa az ilyen idióták által működtetett oldalak...

2012. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Egyetértek a sok ismerős témában, bár nekem van facebookom,az ismerőseim száma 30 alatt van,és nem szoktam minden nap felmenni.Én unalom űzőnek használom,ha épp unatkozom,de még ez a 20-on valahány ember is olyan,hogy a felével nem is beszélek,csak bejelöltek.
2012. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Hú micsoda dühös kirohanás:)))

Na lássuk csak:

Nem kell ide a facebook, hogy az ember egész nap a gép előtt üljön és függővé váljon.Találnak még ezer mást maguknak.

Nem mindenki használja hülyeségekre, szervezkedésre.

Én is fenn vagyok. Semmi komoly adat csak név életkor meg hol végeztem na ebből nem sokat tudnak hasznosítani csak az ismerőseim.Nem nyomok fel mindent, nem ott bonyolítom az életemet, kép is csak egy van a profil,kissé bolondos nem lehet másra hasznosítani, elég hétköznapi nevem van, valahogy fel kell ismerni.

Sok olyan ember van akiktől elsodort az élet, jó egymásra találni, osztálytalálkozót összehozni, külföldre szakadt ismerősökkel tartani a kapcsolatot mert telefonon kissé sokba kerülne.

Egyébként a körleveleket rühellem olvasatlanul törlöm. A facebookon még nincs is annyi legalábbis nem nagyon találkoztam az iwiw-en voltak elvetemülve de ott azonnal nyomtam rá a spam jelentést és töröltem.

Magamat is az iwiw-ről.

Egy nap max pár percre megyek fel hogy megnézzem van-e üzenetem. Ott minden barátommal egyszerre lehetek kapcsolatban ha egy darabig nem tudunk talizni személyesen.

Az ilyen kómás majmoknak nem kell a facebook, beállnak ők más oldalaktól is. Valami hiányzik az életükből és kell a pótszer és ez akármi lehet. Az az igazság, hogy bármit fel lehet használni marhaságokra és az ilyen dolgokat is lehet ésszel használni általános dolgokra. Nem olyan rossz találmány csak egyesek nem tudnak vele normálisan élni. Inkább a felhasználóval van a probléma.

2012. jan. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
90%

Én egyetértek itt mindenkivel, de az utóbbi hozzászólónak annyit kiegészítésként megjegyeznék.


Igen, lehet mindent "normálisan" is csinálni, de nekem speciel van pár olyan ismerősöm, aki normálisnak látszik és tartja magát, de ha felkel elmegy pisilni, de előtte már a gépet bekapcsolja.

Végig nézi az 5 különböző e-mail címét, ahova jött levél, arra válaszol, megnézi azt a 10 oldalt (fórumot), amit minden nap megnéz és elolvassa a friss dolgokat, aztán jönnek ezekre a társasági oldalak (lehet, hogy a sorrend változik) és aztán újra az egész elölről, hátha valaki valahova írt, a fórumra vagy a esetleg új levél jött vagy az egyik ismerős megint böfögött valami zagyvaságot és ezzel megy el az egész napja, egymás után. Van aki munkaidőben csinálja ezt meg, aztán otthon is!

Igazad van, lehetett volna írni általánosságban az Internetről is, bár itt ha jól értem azért írta a kérdés feltevője éppen a facebookot, mert mint kiderült minden álságos álforradalmat onnan (USA fegyverről), a FACEBOOK-ról szerveztek meg.


Ha belegondolok és én egy ország vezetője lennék, aki amúgy igyekszik a lakosságnak a lehető legjobbat megadni, de mégis elkezdenek ellen forradalmat szervezni külföldi csőcselék, hát akkor biztosan én sem lennék boldog, sőt ahogy látom hamarosan a következő áldozat lennék a sorban.

Azon én is meglepődöm, hogy még miért nem tiltották le az érintett országokban a a közösségi oldalakat, hogy ne szervezhessenek árulók és külföldi ügynökök az állam, vagy a kormányfő ellen tüntetéseket, lázításokat!?

2012. jan. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%

Nem tom h honan veszed ezt a hülyeséget.

Már bocs de ha körül néznél ezen az oldalon akkor látnád h itt kevesebb épeszű van mint a face-n. Én is csak azért jövök fel erre az oldalra mert 1 jót akarok röhögni. Egyébként te se vagy 100-as!!! Hajnali 1/2 egykor ilyen hülyeségeket írni?!

2012. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Istenkém! És ha nincs a facebook akkor ott az iwiw, a tv., a rádió, a net más részei, meg az egyetemek mert azért sok forradalom az egyetemekről a diákoktól indult személyes szervezkedés útján, úgyhogy nem kell ide az internet. Ne kenjük már a face képébe a sarat, ez csak egy nyomorult eszköz a sok közül amit megtaláltak. Amikor ez nem volt akkor volt más valami amin keresztül lehetett "rosszalkodni".

Ha ez nincs akkor van helyette más mert, aki lázítani akar az úgyis megtalálja a módját. A legegyszerűbb szórólapokat szétszórni egy repülőről például.

Ne legyünk már ilyen paranoidok.

Nekem összesen 6 barátom van a facebookon sajnos elég messzire, szanaszét vagyunk a városban, személyesen csak hétvégén találkozunk, és így olcsóbb mint a telefon. Délután ha hazamentem egyszer megnézem mizu aztán még este egyszer ránézek, válaszolok ha van valami, utána lelépek mert amúgy meg nincs semmi szórakoztató ami ott tartana. A játékok, spam-ek, klubok, körlevek nem érdekelnek.

Szóval az az igazság ha arról van szó, hogy lázongjunk vagy egyszerűen csak saját magunkat hülyítsük vagy függővé tegyük magunkat akkor a lehetőségek tárháza végtelen. Ha nyitott szemmel jár az ember akkor millió dolgot ki lehetne szúrni.

Például ezt az oldalt is. Mert itt is vannak ám arcok rendesen.

2012. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2012. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, ismerjük a cikket. Ezért nem kell ott élni az életed csak minimális dolgokat megosztani.

Amit ott találnak rólam azt a hajukra kenhetik.

Értelmes ember nem plakátolja ki a magánügyeit a neten.

2012. jan. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!