Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valahol olyan hely ahol...

DarkAngel1990 kérdése:

Van valahol olyan hely ahol megtudom vásárolni a B kategóriás jogosítványt?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne nekem minél gyorsabban a vezetői engedély nincs időm órákra meg vizsgákra.

(kérem hogy kérdésemet vegyék komolyan nagyon jól vezetek rutinból nem szenvedek hiányt.)


2012. jan. 11. 02:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

van

eddig még senki sem szerezte meg ingyen

2012. jan. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Nincs,mert egy igazoltatásnál tuti a lebukás,aztán meg véged mint a botnak!
2012. jan. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen tudom én olyan "helyre" gondoltam ahol mondanak egy összeget és hivatalos jogosítványom van akár napokon belül.

Ugyan úgy vannak vizsgák csak a bukás veszélye teljesen kivan zárva.

2012. jan. 11. 02:21
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
ha így állsz hozzá, remélem soha az életben nem fogsz autót vezetni! Nem véletlenül vannak az órák. Amúgy ha nincs időd járni, tedd le később és ennyi. Nem lehetsz ennyire felelőtlen.
2012. jan. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Józsefvárosi odamész vmi kínai csávókához ha ő nem is tud de segíteni fog neked :)
2012. jan. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

volt rá esély ,mint a buta románia romák jöttek magyarba és irni olvasni nem tudtak sőt rosszab azt sem tudták hogy betuzik le a saját nevűket .lényeg elmentek egy helyre pesten.adtak x dollárt vagy eurot és kaptak jogsit.

lényeg embert öltek ,kocsikat zuztak szét unioban sok felé.ezért lett magyarországon bevezetve ujra,be kell adni 8általánost vagy ettől nagyobb végzetséget,mert le ellenőriznek az nkh és az .aztán ha oké akkor lesz jogsid.és ami rossz benne még mikor ezzeket igazoltták tudatlan buta embereket magyar vezetői engedélyt adtak oda,és ezzel megint minket járattak le az unioban.pedig nállunk magyaroknál elég szigoru ,és máshol sehol nem tudom unioban csinálnak -e jogsi mellé elsősegélyt?tehát nekem még ugy mond elég kitanultak vagyunk vezetésre.nekunk van rutin pályánk ami unioban kevés helyen van b---kategoriára !tehát ne vedd meg ,egyik ha sikerul is nem lesz hitteles másik hitteles minimum b kategoria 500 000 lesz.ezt tud meg jól.2 dik dolog ha belém jössz és vétkes vagy és nem ismered a kreszt hidd el nem leszek ellnéző .ahogy elméletin mondta oktatóm ,(vezetni egy majmot is meg lehet tanitani, de nem fog tudni attól még vezet, helyesen közlekedni!

2012. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki kéménytanulás mellett szerzi + a vezetőit (jogsit) mégis hibáznak!

Vedd + és még alkoholizáljál is! De szerintem sokan vezetnek jogsi nélkül is...grrrrrr

----------

Olvasd el az előttem szólót: a Románok mennyi balesetet okoznak!(mindegy hogy személy, v kamionos...)

2012. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
NYIREGYHÁZA GKpiac , vagy akármék OKJ -s suliba meg tudodveni vizsgán ott kel lenni de biszt átmész ugy csinálják hogy jó legyen
2012. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
És utána mint analfabéta ártatlan ember-családot küldesz a túlvilágba...grrrrrrrrrrrr
2012. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

Mi van cigó? Nincs pízed megkenni a zsarut, ha megállít?

Kevés a segílyke vagy elvitte az uzsorás tesód? :)

2014. jan. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!