Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy éve végeztem az egyetemen, azota nem találtam még munkát , alig maradt néhány barátom, elszigetelődtem az emberektől.. anyuék naponta hozzámvágják, hogy tőlük függök anyagilag... úgy érzem visszaélnek ezzel, nem hozhatok egy önálló döntést, mert ha mégis, akkor hozzámvágják, hogy nem alkalmazkodok és bezzeg ők eltartanak 21 évesen is, én meg nem fogadok szót nekik...

Lehet bennem van a hiba, de ezt nem bírom már így sokáig, egyre depressziósabb vagyok emiatt, a legjobb barátommal is csúnyán összevesztem, mert rátelepedtem... azzal foglalkoztam, mikor találkozunk, vagy miért nem keres, ahelyett, hogy a munkakeresésre koncentrálok... tudom, hogy elszúrtam, de helyrehozhatom még ezt? annyira hiányzik ő is, nem jó most semmi, munkalehetőség pedig nincs...


2012. jan. 11. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress egy életcélt, mielőtt becsavarodsz.

Még ha nem is kapsz érte pénzt, elfoglalod magad vele.

Például segíts az embereken.

2012. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elsősorban anyagilag szeretnék függetlenedni....
2012. jan. 11. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt senki tod neked adni munkát, legfeljebb valami bóvli becsapást. Vagy dolgozol, vagy más úton-módon keresed meg a pénzt. De ezt te is tudod.
2012. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, ezt tudom, nem is munkát várnék a hozzászolásokbol, hanem tanácsokat, azonkívül, hogy keressek munkát. Mert keresek
2012. jan. 11. 14:27
 5/5 tetris ***** válasza:

Na azért még ne menj a Dunának! Sokan vannak úgy, mint te. Sajnos ma már a diploma se garancia arra, hogy valaki munkát találjon.

Talán próbálj meg az igényeidből kicsit lejjebb adni. Ha most nem is találsz a végzettségednek megfelelő állást, átmanetileg talán jó lesz valami "alantasabb" munka is. Közben pedig nyugodtan tudsz keresgélni, hogy találj egy olyan munkát, ami tényleg neked való.

A barátoddal pedig sürgősen békülj ki. Ha igazán szeret, akkor meg fogja érteni, hogy miért vagy ennyire feszült.

Emiatt nehogy már összevesszetek!

És ne keseredj el! Fiatal vagy, egészséges vagy, előtted az élet! Fel a fejjel!!!!!!

2012. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!