Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, aki utálja Nina Dobrevet?

Figyelt kérdés
És rohadtul elege van abból, hogy Ian Somerhalder-rel mindig egy kalap alá veszik? Az a csaj nem érdemel meg egy ilyen pasit... Fanok mellőzzék a kommentelést.
2012. jan. 12. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Aztaku...ők együtt vannak? Mi a baj Ninával? Én annyira nem ismerem, csak egy fimjét láttam:)
2012. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bizony, sajnos együtt vannak... Hát, nekem az a legnagyobb bajom vele, hogy rohadtul megjátssza magát, szar színész, alapból unszimpatikus, és nincs is benne semmi különleges. Csak az a rossz, hogy mindeki odavan meg vissza tőle... Szeretnék valakivel erről beszélgetni xDD
2012. jan. 13. 19:06
 3/8 anonim válasza:
Figyu nekem Nina a kedvenc szinésznőm, nagyon szeretem a filmjeit, főleg a vápírnaplókat.De rohattul nem örülök hogy Ian Somerhalder-el jár.Mert szerintem nem egymáshoz valók.Nina jobb pasit érdemelne!
2012. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na hát igen, ez is egy érdekes dolog :DD én fordítva vagyok ezzel, Iannek kéne jobb csaj xd
2012. márc. 14. 22:58
 5/8 anonim válasza:
figyelj Nina a kedvenc szinesznom es jobb ha mefogod a szad mert nagyon jo szineszno es jo hogy egyutt vannak Iannal ugyhogy ha szepet nem tudsz mondani Ninarol akor kuss
2012. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Óhh sok kis tinilány... tudjátok ki a jó színész? Denzel Washington :DD
2012. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
40%
Ide figyelj drágaságom, ha nem szereted Ninát attól még nem kell hangoztatni. Kit érdekel?-_- Egyébként is sokak szerint nagyon jó színész, és rengeteg rajongója van. A másik pedig hogy az ő dolga hogy kivel jár és kivel nem, az ő élete. ;)
2013. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Na ide figyelj kérdező!!

Te egy nem tudom mi vagy maximum egy ufó vagy mit tudom én!Nina Dobrev egy szexi csajszi és Ian egy dögii pasi!Kezdjük ott! Féltékeny vagy Ninára mert ő tehetséges csinos kedves nő. Mindig is védtem Ninát és a Dobrevátorokat!Nem veszik őket egy kalap alá de ha minden hol együtt mutatkoznak mit csináljon???Nagyon is össze illenek randiznak és a pletykák szerint Ian megkérte a kezét!!

2013. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!