Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A bloodsnak es a cripsnek van...

A bloodsnak es a cripsnek van vmi koze a west es east coasthoz?

Figyelt kérdés

Bocs az ekezetek miat

nem talaltam ra jobb temat

koszi


2012. jan. 12. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én úgy tudom, hogy nincs a west és east coast Amerika két oldala a nyugati és a keleti. A bloods és a crips meg egymást gyilkolják.
2012. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja de én a west coast alatt a rappereket értm
2012. jan. 13. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Bandatag rappereket?
2012. ápr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mind az East Coaston, mind a West Coaston van Bloods és Crips. De W.C. keményebb.
2013. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KerekesB3n válasza:
2pac Pl.:bloods tag. több blood rappert nem tudok,mert inkább crips párti vagyok crip rapper pl.:snoop dogg,Ice cube(régebben),Eazy E, és W.C. ezért nyomja olyan jól a C Walk-ot :D (a C Walk (eredetileg CRIP Walk,egy blood tag megölését követő amolyan "örömtánc")
2015. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2Pac nem volt Blood tag. Csak Suge az volt és a Death Raw több tagja is emiatt ragadt rá, hogy bloodos. Amúgy pedig valamelyik nap láttam egy videót amelyikben az egyik Outlawz tag arról beszél, hogy Pac gondolkodott egy darabig, hogy be álljon-e a CRIP-be.
2017. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!