Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudna vki ajánlani Ausztriában...

.schwulbini. kérdése:

Tudna vki ajánlani Ausztriában Diákmunkák, honlapokat, amik megbízhatok, és ezzel kapcsolatos dolgokat információkat mondani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 21:44
 1/1 anonim válasza:
30%
Hát keress neten,bár úgy hogy egyedül jösz ki,és nincs senki aki segitsen munkát találni,ugy esélytelen,főleg ha a német se megy,de amúgy diák munkára csak 500eurót kapsz,abból 300-400 a recsi+ 1szobás kislakás..szóval,egyedül nem érdemes,én kifogok jönni majd,nyárra ha elmultam 15,de nekem kint él a nagybátyám,annak sok ismerőse,barátnője,annak a lányai,és ők tudnak segiteni,de azért keményen dolgoznak,láttam 1x,és a magyarokat hülyére veszik,szóval ha perfektül beszélsz,ne is mond hogy te magyar vagy,anyum most volt kint,és full hülyére vették 1 órán át veszekedett velük,hogy 1hónapra 105et igértek,nem 400at,és meg is utálta,holnap megyünk haza :D
2012. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!