Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kéne kedvelnem a zsidoka...

Zsoltvincze kérdése:

Miért kéne kedvelnem a zsidokat? KÉRDÉSEK.

Figyelt kérdés
Miért tartják magasabb rangunak magukat más vallásu embernél?-Miért csak az ő szevedésük, tragédiájuk világra szoló más népé miért nem?-Miért csak nekik jár hatalmas kártérités az elszenvedett tragédiákért?-Miért van külön szavuk a nem zsido ferfira? ( más népek nyelvében miért nincs? )-stb???--Tényleg Én vagyok rasszista?
2012. jan. 14. 21:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%

köszönjük a ma esti zsidózást xD

Keresztényeknek is van hasonló szavuk: pogány. iszlámoknak: gyaur.

2012. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%
a varázslóknak meg mugli
2012. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%

Miért kéne kedvelned a magyarokat?

Miért kéne kedvelned a fehéreket?

És a sárgákat miért ne kedvenéd?

És a cigányokat miért ne kedvelnéd?

És az arabokat?

És a feketéket?

Az angolokat?

A németeket?

Az olaszokat?


NOs Isten előtt minden nép egyenlő!!!! Ezenkívül egyedül Istennek van joga ítélne. Igy ha nem is kedveled a zsidókat, nincs jogod ítélkezni, vagy gyűlölni őket, mert az Isten gyülőli a szeretet nélkül való embereket.

Te is születhettél volna zsidónak, japánnak, afrikainak vagy franciának is akár!


Nincs joga senkinek ítélni. Azért utálom énekelni a hímnusz és a szózatot, mert én csak egy ember vagyok Nem vagyok magyar, sem német, sem angol sem semmi sem. Én csak ember vagyok. Ugyan olyan embertársam a francia, mint a szomszéd magyar. Isten előtt mindenki egyenlő. Ki is állítottak a sorból a suliban mert nem énekeltem a himnuszt.


Sajnos az emberek kitalálták az államot, a faji, nemzeti megkülönböztetést és útálatot. De aki szereti Istent, azelőtt nincs zsidó, görög, román, angol vagy bárki. Sajnos mindezt azok az emberek alkották, akik nem ismerik el Istent mindenekfelett (Zsolt 83:19). Akik azt hiszik, hogy Isten a felelős a bajért, holott Sátán, aki megkísértette Ádámot és Évát, próbálkozott Jóbbal (de Jób megállt), próbálkozott JÉzussal (de JÉzus nem ugrott le a szikláról) stb...


Szóval mindenki saját dolga, hogy tekint a másikra. De ha ítélkezik, vagy gyülöletet érez, Isten haragját vonja magára. Ezért kellene elfoganod a zsidókat. Nem kell kedvelned őket, útálni pedig nem szabad.

2012. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy magyar vagyok, de Isten előtt sokkal fontosabb, hogy ember. És mivel Istent jobban szeretem, mint az embereket, ezért nem voltam hajlandó himnuszt énekelni, hisz isten előtt nem vagyok magyar! Márpedig Jézus is Istent tartotta elsősorban tiszteletben nem embereket. Hát én sem. Még kisiskolásként sem voltam hajlandó a gyagyika megkülönböztető szabályoknak megfelelni.
2012. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
33%
szerintem igaza van az utolsónak : )
2012. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Vizsgáld meg a Biblia alapján, hogy mi a helyes. (Máté 7:1). Ne ítélj, hogy ne ítéltess! Majd Isten ítél.


1. voltak a zsidók ---> 2. közüllök azonban jónéhányan rossz útra tévedtek, aztán a zsidók el lettek vetve a Biblia alapján és helyükbe léptek az izraeliták (közöttük néhány hithű zsidóval ----> 3. és utána az utolsó napokra azt mondja isten, hogy "népet vesz az ő nevének"


Szóval Isten elmondta és aki keresi őt Zsolt 83:83 vagy 2 Mózes 6:3 megtalálja, aki nem keresni, nem. Az Úrnak neve igenis ismert kell hogy legyen. És csak ő az aki ítélkezhetsz! Ember nem! Ezért ne ítélkezzen senki a zsidókon, vagy a görögökön, mert Isten vagy már kijelentette a Bibliában (csak nem veszik észre), illetve ki fog állni a határozatai mellett.


Online Biblia: [link] (vagy a pap kezében is megnézhetőek a fenti versek)

2012. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
38%

Ki mondta hogy kedvelned kellene a zsidókat?

Legyél el velük mint a legtöbben.

A romák is hasonlóak, mert azok is mindig azt fújják hogy ők diszkriminálva vannak.

Úgy saccolom nem lehetsz 20 éves sem, olvass utánna a zsidóság eredetéről, a holokausztról. Vannak érdekes dolgok, talán válaszokat is találni fogsz.

2012. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Nem értem, az első válaszoló miért minősíti egyből zsidózásnak a kérdést. A bibliai idézetekkel pedig mindig mindent meg lehet magyarázni pro és kontra.

Egy zsidó ismerősöm mondta:"Tudományosan ki van mutatva, hogy a zsidóknak több a szürkeállományuk, így természetes hogy ők vezetik a gazdaságot. Egyébként is Mózes második könyvében (vagy törvényében) meg van írva hogy a zsidóknak kell vezetni a világ népeit."

Egyébként meg olyan fölösleges ezeket a kérdéseket feltenni - úgyis csak az antiszemitázás a válasz.

2012. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Gpotter a te válaszodat köszönöm a többi egy fabadkát sem ér!!! Aki pedig istent jobban szereti mint az embereket éljen vele jó utat tudok csak kivánni neki! Én magyar vagyok és eléneklem a himnuszt miközben a tisztelet érzése járja át a testem és elszorul a szivem! Nekem az az elvem, hogy: ÉLNI ÉS ÉLNI HAGYNI! tanitsd meg ezt a zsidoknak és nem lesz több kérdésem!!!
2012. jan. 15. 04:43
 10/27 zozi1111 válasza:
91%

Semmi okod sincs rá hogy kedveljed. Élősködő és összeférhetetlen nép. A magyar állam évi 15 milliárd forintot fizet a magyarországi zsidóknak örök kártérítésként. Számomra ez azt jelenti, amíg magyar ember él az országban, mindig fizetni kell.

Undorító!!!!

2012. jan. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!