Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri manapság esküvői...

Tittmi kérdése:

Megéri manapság esküvői ruhaszalont nyitni vidéken? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban esetleg tanácsa?

Figyelt kérdés
Vidéken esküvői ruhaszalon és rendezvényszervező cég nyitásában gondolkodom, csak nem tudom mennyire éri meg manapság ilyet nyitni és hogy mennyi pénz kellene hozzá. Van valakinek ilyenben tapasztalata (negatív vagy pozitív), esetleg van más is aki ilyenben gondolkodik??? Az elképzelésem az az lenne hogy komplex szolgáltatást nyújtanák az eljegyzéstől a nászútig. Tehát nem csak ruhát kínálnék (megvételre és kölcsönzésre egyaránt) hanem mindent ami valamennyire összefügg az esküvővel...Várom a tapasztalatokat és az ötleteket!
2012. jan. 16. 09:24
 1/2 anonim válasza:
Most szalagavatózom, a keringős ruhám menyasszonyi ruha, a hölgy, akitől kölcsönöztem mesélte, hogy mostanában nem éri meg, nincs nagy kereslet, persze azért akad, de nem úgy, mint régen, és nem olyan kifizetődő... szóval szerintem ha nem ez az álmod, akkor nem. persze ez környéktől is függ... : )
2012. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Jelenleg úgy alakult hogy mégsem lenne rá lehetőségem úgyhogy egyenlőre biztosan pihentetem a dolgot, aztán majd meglátom.
2012. jan. 31. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!