Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mi a megoldás erre?

Mit tegyek? Mi a megoldás erre?

Figyelt kérdés
Most jött egy új lány az osztályunkba, és folyton a barátnőmön lóg. De állandóan vele beszél, utána futkos mint egy kis pincsi, és ha véletlenül barátnőm nem jött suliba, egy szót nem szól. Alig tudok vele beszélni, de ez még semmi ahhoz képest, hogy ellenem fordítja! Amióta vele barátkozik engem folyton lehülyéz, learonexiáz (nem vagyok az csak 52 kg vagyok!) és ha kérnék valamit arra is rávágja, hogy hülye vagyok, de ha ők kérnek valamit nekem pattanom kell, és ha nem, akkor is hülye vagyok. Egyik nap nem szóltam hozzájuk, akkor is le lettem hülyézve. Szünetekben igyekszem őket kerülni, de akkor is nem bírom őket, bár egy héten talán 1x-2x normális tud velem lenni a barátnőm!
2012. jan. 16. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Lenyúlták a barátnődet.

Kész, vége, törődj bele, xard le őket, legyenek egymással boldogok.

2012. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!