Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » STALKER Call of Pripiaty gond...

STALKER Call of Pripiaty gond megoldás?

Figyelt kérdés

Elővettem a játékot egy kis nosztalgiára (eredeti,lemezes,1.6.02.-es verzió).Rátelepítettem a Complete modot (v.1.0.2.) utána a honosítást (v.2.00.),de a honosítás miatt a visszatöltéseknél a játék helyett az "XRay Engine működése leállt" üzenet vár.

Honosítás nélkül nincs semmi gond.

Van valami megoldás erre?


2012. jan. 16. 23:30
 1/3 Aarpok válasza:

Helló!

Sajnos az a megoldás,hogy nem használod a honosítást :(

Az csak az alapjátékhoz jó.Talán egyszer majd készítenek hozzá megfelelő honosítást.

2012. febr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Üdv!

Már megoldottam:nem a telepítőjével raktam fel a honosítást csak simán bemásoltam a fájlokat és a localization.nemtudommit a megfelelő helyre,azóta nincs vele gond csak annyi hogy az oldalt megjelenő beszédfeliratok (mint pl Szoroka monológjai,köszönések,...)nem jelennek meg.Ezenkívül perfekt.

2012. márc. 5. 21:16
 3/3 Aarpok válasza:

Helló!

A jelek szerint lesz a complete módhoz megfelelő honosítás a ficsoport által.Itt az oldaluk linkje: [link]

2013. jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!