Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok olyan magyar...

Hol találok olyan magyar családokat vagy félig magyar családokat, akik külföldön élnek és au-pairt keresnek?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és szeretnék kimenni au-pairnek külföldre, nyelvtanulás céljából. A diplomámhoz szükségem lenne egy nyelvvizsgára. Az angol nagyon alapszinten, a német kicsit jobban megy, így úgy érzem a legjobb az lenne, ha találnék egy magyar családot, amelyikhez kimehetnék. Ez biztonságot adna, úgy érzem.
2012. jan. 18. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a Te korod már nem fér bele az au pair életkorban. Svájcban és Hollandiában 26, az USA-ban 24, más országokban 25 a max korhatár.

Sajnálom, én au pair vagyok és 23 éves.

2012. febr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem minden országban van korhatár az au pair munkánál. Nézz utána az országoknak, ahova szeretnél menni, hogy el tudsz-e menni. Szerintem ha alap szinten tudsz kommunikálni az egyik nyelven akkor kimehetsz olyan családhoz is ahol nem beszélnek magyarul. Sajnos nem tudok konkrét oldalt. Fórumokat nézegess, olyanokat amiket az adott országban élő magyarok alakítottak. pl.: kulfoldimagyarok.com
2012. febr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok

gyermeksziget.hu (babysittert keresek külföldön) ott vannak magyar családok.

2012. febr. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!