Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Film kezdéseknek jó?

Film kezdéseknek jó?

Figyelt kérdés

Nos, régebbóta már alról álmodom, hogy egyszer rendezek egy filmet.Igaz még csak 14 éves vagyok.Járok Animációkra, ami igaz nem sokat, mert már régebb óta magam ezekre a dolgokra rájöttem.+Rajz ott már 5 éve tanulom és vizsgázni is fogok, úgyhogy hátha besegít valamit.Nagyon sok videóm van, van egy effektes is amibe meg csinálom hogy pld: Lézerkardom legyen,a kezem gömböket izéljen ki, lézerszemem legyen, ami persze nyomot hagy LSmakeral csinálom őket.Most unalomból fogtam az én kis kamerám " Olympus VG120 HD" és választottam egy könyvet és csak úgy így "feltuningoltam".És csináltam egy ilyen kis semmi amatör felvételt.Kis valami kezdésnek elég?Konkrétan,vágások,zenék,írások,és könyv hajtások,kártyák vannak benne.Kis kezdésnek elég?Mert egyszer bele akarom tenni, egy Csillagok Háborújás félébe az LSmaker-t.

http://www.youtube.com/watch?v=QWlh5zfj_ww&feature=youtu.be

véleményt..


2012. jan. 18. 23:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Mert én általána játékokról szoktam csak. Pld: ezt sztem érdemes végig nézni [link] bullet
2012. jan. 18. 23:31
 2/2 anonim válasza:
kezdésnek jó...de még sokat kellene gyakorolni....
2012. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!