Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vállalható ötletek farsangra?

Vállalható ötletek farsangra?

Figyelt kérdés
az osztállyal csoportosan beöltözünk farsangkor (6.-os vagyok), de nincs semmi ötletem, hogy mik legyünk. van valakinek valami normális, könnyen kivitelezhető ötlete ezzel kapcsolatban? (tehát a "túrós bukta, mert azt szeretem" válasz kilőve.. részemről:D ja és nem olyanokra gondolok, hogy hupikék törpikék meg kiskutyák, mert azt az egész osztály ellenezte, kb. minden évben ezeket javasolja valaki) előre is köszönöm*-*
2012. jan. 20. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Deszkás banda:) vagy az ma már nem menő?

Elítéltek (csíkos pizsi:))

Foci csapat (hány fős az osztály?)

Politikusok:)

2012. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, ez a politikusos dolog jó ötlet, felírtam :D a foci csapat meg a többi nem mindenkinek tetszene, voltak már hasonló ötletek.. :\
2012. jan. 20. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:

legyetek egy együttes!

Mi valamelyik éven (talán hatodikban) EDDA voltunk, három számból voltak részletek, a zenerészletek közben 10-20 másodperces zene, és közben élőzene ment. Dob és Billentyű. Mi nagyon jók voltunk.


Írtam már ezt több kérdezőnek is. ;)

2012. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs rosszul írtam. 3 zenerészlet volt, és közben voltak a szünetek, amikor élőzene volt.
2012. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!