Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Vampirnaplokbol Tenyleg meg...

A Vampirnaplokbol Tenyleg meg fog halni Damon a kesobbiekben?

Figyelt kérdés

Lattam egy videot,mely elegge felkavart,mivel konyvbe nincs meg a sorozat igyhat nem tudom elolvasni se...lecci mondjatok,hogy nem hal meg!

itt a video: http://www.youtube.com/watch?v=zMrbzJq9PXM&feature=related


2012. jan. 20. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
ez csak rajongói változat össze van vágva:)
2012. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én remélem, hogy nem. Amúgy ez tényleg egy fanvideó,szóval... Az a madár már az első évadban meghalt :DD De reméljük még szép hosszú élete lesz Damonunknak xd Jobb, ha Elenával :$$
2012. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:) Most valamikor jelent meg a 7. kotet,melyben a legvegen Elenanak kell valasztania egyet a Salvatore fiverek kozul,s az egyik meg fog halni...remelem nem Damon lessz
2012. jan. 23. 18:48
 4/6 anonim válasza:
Ja, a 7. részben a könyvben elv meghal Damon. Vagyis az uccsó pillanatban úgy tűnik, hogy meghalt. De a könyv és a sorozat teljesen más... Mondjuk nekem a sorozat jobban tetszik a könyvbeli Elena mégis érdekesebb személyiség :))
2012. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a 7. könyv végén meghal(én személy szerint bőgtem mint a láncoskutya, többet mint nagyim halálakor.) de a sorozaat nagyon különbözik, szóval ez csak az írókon múlik :S de imádkozom, hogy ne haljon meg, mert Aakkoor mehetek Amerikába szétúgni aaz írók se*gét
2012. febr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

7. könyvben meghal

DEEE

Ian Somerhalder 2014ig állítólag le van szerződve ;)szóval soriban lesz egy ideig Damonunk

2012. máj. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!