Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! 19 éves vagyok van két...

Szalai Mátyás kérdése:

Üdv! 19 éves vagyok van két bátyám és mind diákok vagyunk. Édesapám meghalt, Édesanyámat pedig nem ismerem. Családi pótlékot kapunk, és 30. 000ft árvaellátásban részesülünk. Azt akarom kérdezni hogy lehetne még egyéb segélyt igényelni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 22:36
 1/8 anonim válasza:

Diákhitel?

Munka a suli mellett?

2012. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lakásfenntartási? Önkormányzathoz menj be.
2012. jan. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen van több féle szociális ellátás,mindenképp menj be az önkormányzathoz ott érdeklődj
2012. jan. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!:)
2012. jan. 22. 10:10
 5/8 anonim ***** válasza:
hogy hogy nem ismered anyukádat??
2012. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát fél éves korunkban hivatalos úton lemondott rólunk,és apukámmal elköltöztünk.Gyerektartást nem fizet mert a féltestvérünk tanulási nehézségei miatt nem kell neki!

Én csak azt az egyet nem értem hogy miért nem kapunk azután valami támogatást hogy édesanyánk sincs ,hisz életemben nem láttam ,olyan mintha nem is lenne!:(Sehol nem veszik azt figyelembe hogy mi teljes árvák vagyunk nem fél!Amikor érdeklődtem pár dolog után azt mondták hogy a mi helyzetünk speciális!:(

2012. jan. 26. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:
hát vhogy próbáljátok fölkeresni........
2012. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
munka az egyik bátyád elmegy dolgozni vagy te a suli melett
2012. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!