Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy értékre elkövetett...

Tóth Anna Mária kérdése:

Nagy értékre elkövetett sikkasztás miatt vádat emeltek ellenem. A feljelentő fiktív számlával jelentett fel. A bíró kötelezte az eredeti szállítók bemutatására a feljelentőt az általa kiállított fiktív számla alapján. Mi fog most történni?

Figyelt kérdés
Kiszállítási szerződéssel árut hoztam ki,magánszemélyként, a tüzépről, és azt a társasházba beépítettem. A feljelentő tudtával. Én bemutattam a valós szállítókat, kapujegyeket. A feljelentő által követelt összeg sem annyi, mint a valós összeg. Igazából összeget sem tudunk, mert azt a szállítón nem tüntette fel, a z általa kiállított számla pedig nem valós. A bíró kötelezte az eredeti szállítók bemutatására a feljelentőt az általa kiállított fiktív számla alapján. Mi fog most történni? Én nem ismertem el a sikkasztást, az anyag oda került, ahová kérve lett. A beépítésről a feljelentő is megbizonyosodott. Sikkasztottam én egyáltalán? Mit tehetek én magamért, hisz valótlan számlával, valótlan összegre történt a feljelentés. A bíró nem rendelt el a feljelentőnél egyenlőre könyvizsgálatot. A feljelentés 3.200. 000 ft-ról indult, most pedig lehet még a fele összeget sem éri el. Erre kérnék választ, tanácsot.Én nem ismertem el a sikkasztást, az anyag oda került, ahová kérve lett.

2012. jan. 21. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress fel egy ügyvédet.
2012. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!