Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok 160 centi...

Nicefly kérdése:

16 éves lány vagyok 160 centi és 44-45 kiló szoktam lenni sz jó? Csak azért kérdezem mert szokták mondani hogy hízzak de valaki azt mondja h így vagyok a jó és így nem tudomh mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik, főleg ha így jól érzed magad, de csak akkor tudnám eldönteni, ha látnálak.
2012. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

vékony vagy nagyon,ilyen magassághoz egy lánynak 50kilónak lenni kéne de minimum 48nak.

ha 52-53 lennél akkor is jó lennél,az a súly is lazán beleférne ha arányosan oszlik el.

üdv.egy testépítéssel foglalkozó

2012. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nehogy el kezdj hízókúrázni, csak azért mert mások ezt mondják, ha így jól érzed magad, mert ez ideális testsúly a magasságodhoz.
2012. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én ismerek egy nálad magasabb lányt, aki 45 öt kiló. semmi baja nincsen, de folyton hízni akar, hogy legyen egy kis melle, de sosem sikerül neki, olyan kis tápos, még enni sem tud rendesen. szerintem nincs baj a súlyoddal. ha hájas lennél, akkor meg azért nyaggatnának.
2012. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vékony, sovány a magasságodhoz képest, 5 éve amikor megismertem a barátnőm, akkor 14 volt, 155 centi és kb 44 kiló, és nagyon soványnak tartottam, azóta fel is szedett pár kilót...
2012. jan. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Izabell válasza:

én 18 éves vagyok...163 centi és 48kg....tehát kettonk kozt nem nagy az eltérés!Néha nekem is mondják, hogy hízzak, máskor meg, hogy így pont jól vagyok.Ha még hízol 2-3 kilót t☺kéletes lesz!

[16évesen én is 45 voltam;))s mégsem voltam sovány;)]

2012. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tél válasza:
ráérsz még hízni!
2012. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Te vékony vagy! 55kg is lehetnél! Nézd meg itt: [link]
2012. nov. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!