Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ki üríteni a...

Hogyan tudnám ki üríteni a szervezetemből?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy házi buliba és kicsit elvittem magam!! Kínáltak egy VICCES cigivel "nem herba" és én beleszívtam!! Ez a kisebb probléma,a nagyobb az hogy egy hét múlva drog tesztre kell mennem "CSAK VIZELET MINTA LESZ" és addigra valahogy el kéne tüntetnem a szervezetemből!!! Ha valaki tudna pár jó tanácsot adni azt megköszönném!!
2012. jan. 22. 12:09
 1/4 Detro ***** válasza:

Arra akkor lehet ráb*sztál az első használat után is a testben 2 hétig megtalálható, több alkalom után akár 1 hónapig is. A vizeletben nem tudom meddig van nyoma, de biztos nem ürül ki etljesen a 2. napon.

Azt tudom, hogy rendszeres használó hajából 2 hónappal később is ki lehet mutatni...


Hány éves vagy, és minek kell drogtesztre menned?

2012. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Boyle84 válasza:
Szerintem amit megtehetsz az az, hogy minden nap edz, egyél 3 óránként, aludj 8 órát éjszaka, és igyál napi 5 liter vizet! Így felgyorsul az anyagcseréd a maximumra és gyorsabban ürítesz, méregtelenítesz. Ennél többet nem tehetsz.
2012. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát szerencsére nem vagyok rendszeres fogyasztója egy hónapja csináltam egyszer meg tegnap este!! 19éves vagyok!!! Én is ilyen tanácsokat kaptam hogy igyak sok sok folyadékot és edzek aludjak stb stb!!! Hát az iskola miatt kell elmennem!!! És így ha rendszeresen csinálom ezeket menyi idő míg ki ürül a vizeletemből???
2012. jan. 22. 13:30
 4/4 anonim válasza:

Én 1szer szívtam, és rá 2héttel később egy verseny miatt dopping mintát kellett adjak amibe ciki lett volna ha van.


Szóval amit tegyél:

Add le a zsírt ami rajtad van, mivel a THC a zsírsejtekben tud a legjobban elraktározódni.


-a hátra levő egy hét első 5napjában minden nap sétálj folyamatosan 60percet.

-sportolj ezen kívül minden nap.

-egyél sok húst, kevés szénhidrátot

-igyál napi 4-5 liter folyadékot


Az utolsó két nap alatt egyél rengeteg zsíros ételt, hogy a felhalmozódott "új zsírban" minél jobban eloszoljon a THC.


A teszt előtt ha reggel kell menj mintát adni, legalább 5órával a teszt előtt kelj fel hajnalban, mert ébredéskor a legmagasabb a metabolitok aránya a pisibe. Igyál sok folyadékot, hogy tovább higuljon, vegyél be komplex b vitamint, amitől sárga lesz a hugyod és nem átlátszó, és a teszt reggelén vegyél be 4-5 szén tablettát is ez is megköti a metabolitokat.

2012. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!