Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez azért van mert csúnya vagyok?

Ez azért van mert csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az iskolámban. Nyáron rengeteget beszélgettünk. Nagyon megtetszett. Most hogy újra elkezdődött a tanév alig jön a közelembe. Vártam egy darabig mert arra fogtam: "Biztos csak idő kell neki!" De azóta sem szólt hozzám. Sokan mondják és szekálnak azzal, hogy biztos azért mert csúnya vagyok és nem egy ilyen "menő" srác illik hozzám. Igen én is csúnyának tartom magam, de akkor nyáron mért "hülyített" ???


Előre is köszi a segítséget !!


2012. jan. 22. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél egy kutyát
2012. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tőle kérdezd!! :))
2012. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A saját példámból kiindulva talán a "klikkek hatása az emberre" című fejezet lehet ide igaz :)


Van egy lány az osztályomban, akivel annak idején jól megvoltunk, rengeteget dumcsiztunk, stb, viszont miután bekerült egy csajos "klikkbe", amiben ketten is utálnak engem mint a szart, az ő hatásukra ő is elhidegült tőlem. Hát.. ez van :S

2012. jan. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!