Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondjak apukámnak hogy...

Mit mondjak apukámnak hogy meg győzzem arról hogy nem szeretnék holnap suliba menni?

Figyelt kérdés
rosszul vagyok de nem szeretnék duma nem jőn be
2012. jan. 22. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem marad más hátra,mint irány az iskola!!!!!
2012. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz menni?
2012. jan. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem félévente-évente sikerült 1-1 szabadnapot "kiharcolnom", amikor arra hivatkoztam, hogy másnap egy nagyon szívatós tanár fog feleltetni egész órán, és inkább itthon maradnék tanulni a legközelebbi témazáróra. Ez persze igaz is volt, de ez sem mindig jött össze. Ezen kívül próbálkozz egy pénteki nappal, mert olyankor nem kell másnapra készülni.

Ezek ellenére még mindig azt mondom, hogy megéri bemenni, mert olyan információk is elhangozhatnak órán, aminek ha később nem vagy birtokában, akkor bánhatod.

2012. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy a hírhedt "Misi bácsi" tanárt áthelyezték hozzátok és holnap szeretne veled a tanáriban "elbeszélgetni". Apád biztos nem enged iskolába :D
2012. jan. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!