Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudsz Pusztazámorról?

Mit tudsz Pusztazámorról?

Figyelt kérdés
Nemrégen voltunk ott házat nézni, és nagyon takaros, tiszta, rendezett kis falu, mindenhol gyönyörű új házak, gondozott kertek. De feltűnt hogy nagyon sok eladó ház van, potom pénzért, nem értettük miért. Erre mondja egyik ismerősünk, hogy az egy tipikus cigány falu, ami hírhedt. Hát akkor ezért akar onnan mindenki eljönni?
2012. jan. 23. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Zámollyal keveri, nincs köze hozzá.
2012. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem keveri, kifejezetten Pusztazámorra mondta.
2012. jan. 23. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon megláthatod, hogy az előző népszámláláskor hol, milyen, mennyi kisebbség volt.

Pusztazámor nincs benne a listában, úgyhogy én sem hiszem.

2012. jan. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Pusztazámoron élek, és valóban zámollyal keveri az ismerősöd. Egyáltalán nincsenek cigányok, gyönyörű tiszta rendezett falu, tele értelmiségiekkel. Ami az ingatlan árakat illeti, nem mondanám, hogy potom pénzért, kimondottan drágább kategóriába tartozik a falu.Ha gyanúsan olcsó ház, akkor azzal nem stimmel valami...
2012. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az ismerősöd nagyon ott lehet a szeren. Ha valaki nem tud valamit inkább ne beszéljen/terjesszen hülyeségeket.

Pusztazámor igen kultúrált települések közé tartozik.

2012. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jól van köszi. Én is nagyon furcsállottam, miért mondja ezt, mikor nekem kifejezetten jó benyomásaim voltak, nagyon tetszett, és mint írtam szerintem nagyon rendezett, tiszta és szép kis falu. Én is rákérdeztem hogy nem Zámoly-e az amire gondol, mert anno a híradóban rengeteget beszéltek a zámolyi romákról. Tehát akkor tuti azzal keverte.

Viszont az árak tényleg nem magasak szerintem, itt kb. 10 millióval olcsóbb egy hasonló ház, mint mondjuk Diósdon, Törökbálinton.

2012. júl. 27. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Unalmas, dugó falu tele kötekedő nyugdíjassal. Mondjuk Zámor tipikus családos vagy nyugdíjas falu. Fiatalabbaknak nincs mit oda menni mert meghülyülnek az unalomtól
2018. aug. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!