Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak úgy beizgulva a...

Miért vannak úgy beizgulva a fájlmegosztó honlapok?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy bezárt a megaupload, de maradt egy rakás magyar, orosz, stb. fájlmegosztó.
2012. jan. 24. 13:19
 1/7 Antimod ***** válasza:

Mi az, hogy "beizgulva"? Azért te is aggódnál, hogy nem te leszel-e a következő.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te is be lennél sz*rva ha lelőnének melletted két embert. Na ilyesmi ez is, csak szerverekkel.
2012. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tévedsz. Gyerekorom óta van egy betegségem, ami érzéketlené tesz. A családom azt mondja, hogy lélek nélkül születtem.
2012. jan. 24. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
XDDd
2012. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Antimod ***** válasza:

"Gyerekorom óta van egy betegségem, ami érzéketlené tesz."


Ezt hívják pszichopatizmusnak. ;)

Egyébként én sem izgulom le a fejemet, nem üzemeltetek ilyen honlapot, és el is vagyok nélkülük. Torrenten úgyis fent van, ami kell. :D

2012. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is azt mondom. És a filmeket fellehet tenni torrentre, és még letöltési korlátozás sincs.
2012. jan. 25. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából a gond nem ott van, hogy bezárt a megaupload, hanem h bezárták. A SOPA-t és PIPA-t ugyan visszaküldték, de most itt van az ACTA, és egyik rendelet sem kímélné se a fájlmegosztókat se a torrenteket.
2012. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!