Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan programokat amik...

Tudtok olyan programokat amik 7 éves lánynak való?

Figyelt kérdés
Anyukám barátnőjének a lánya nálunk alszik a hétvégén,aki 7 éves.Kérlek olyan tippeket adjatok,amihez nem kell pénz,hanem amivel otthon lehet szórakozni.
2012. jan. 24. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Valami társas játék, esetleg ha jobb idő van akkor elviszed sétálni.Ha van kutyátok, akkor azzal játszani.Esetleg van olyan ismerősöd ahol vannak, házi állatok akkor vidd el neki megmutatni.A kicsik imádják az állatokat.:))

Ez attól is függ, milyen játék van otthon.Esetleg közösen rajzolgattok.Vagy, bunkert építetek valamelyik helységbe.Na, azt tuti imádni fogja.:D

2012. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek nagyon jó ötletei vannak. A kicsik tényleg oda vannak az állatokért,vagy társas játék. Nekem az unokaöcsém szokott itt lenni,általában a kutyummal játszik,vagy velem a kis autóival,bár ő 4 éves.
2012. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet hoz játékokat,de Hannah Montana őrült,és szerintem még az sem elképzelhető hogy a parókáját hozza,mert a szilveszteri parókámat látva ráismert h az olyan mint a Lola parókája és tuti h azt játszunk.Olyan társasom sajna nincs ami neki való,esetleg puzzle,de egyébként jók az ötletek.Bunker?Hát gondolkodni kell rajta,mert ha anyu látja h seggestől felfele áll a h,szívbajt kap!:D

Még olyan ötletem van,h játszótér....Kutyánk van,de nem tudok olyan embert akinek állatai vannak.Sajnos...de jó ötlet.Maszatka meg láncra van verve,nem bisztos h tud vele játszani,de majd kipróbáljuk:I

Hát röviden ennyi....Köszi mindenkinek!

2012. jan. 24. 15:50
 4/6 anonim válasza:
Valaki megirná nekem a Muzsika tv paramétereit? Mármint a frekvenciát és a polarizációt és a szimbólumsebességet!
2012. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss,de ez most hogy kerül ide?
2012. jan. 24. 19:20
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!