Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Rudolf...

Mi a véleményetek Rudolf Steiner műveiről, munkásságáról, és a feltevéseiről? Olvastátok esetleg valamelyik művét?!

Figyelt kérdés
Ma vettem ki a könyvtárból az Egyiptom mítoszai,misztériumai c. könyvét, és az első fejezetnél rögtön,mintha egy ismeretlen világba csöppentem volna. Atlantisszal és a 7 kultúrkorszakkal kezdte,majd a lélek " vándorlásával" folytatta... Ha valaki tud valami személyes véleményt, olvasói tapasztalatot mondani, azt megköszönném! .:)
2012. jan. 24. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Steiner érdekes, de nekem eléggé zavarosnak tűnik, az biztos, hogy felemleget mindent, ami csak létezik az ezotériában :-)


ezt a könyvet valamivel gyakorlatiasabbnak tartom :


[link]

2013. febr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vikon válasza:
100%
Épp tegnap volt erről szó egy barátommal. Szerintem Steinert kevesen értik...sokkal magasabb dimenzóban járt. Aki erre az útra téved más irányból kell gondolkoznia és engedni hogy magába szipppantsa egy más világ. Engem nagyon érdekel hamarosan én is olvasok.
2016. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne, meg egy ideig próbálkoztam de én ezt nem tudom befogadni. Nekem az, hogy feltételezem, hogy biztos igazat mond, én meg nem látok/tapazstalok belőle semmit, az kevés.

Plusz sokmindent nem értek, nem csak abból amit ír, hanem inkabb körülötte.


Összességében nem tudok mit csináni vele.

dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!