Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy kereszény hozzá megy...

Ha egy kereszény hozzá megy egy muszlimhoz, akkor át kell venni valamelyikőjüknek a másik vallását? És ha igen kinek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, legfeljebb ha ezt ők maguk akarják.
2012. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A muszlimhoz kell alkalmazkodni az az erőszakosabb vallás.
2012. jan. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen értelemben erőszakosabb?
2012. jan. 26. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a muszlimok sokkal szigorúbb vallással rendelkeznek, és ezt komolyabban is veszik.
2012. jan. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 coty válasza:

Szia!

Muszlim ferfi barmilyen vallasu feleseget valaszthat maganak, mert az esetleges gyerekeknek az apa vallasa alapjan kell nevelest kapjon.

Viszont muszlim no csak muszlim ferfit valaszthat, ezen belul pl a shia (siita) no csak shia ferjet, mig a szunnita muszlimoknal nincs ilyen kikotes

2012. febr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az en ferjem is muszlim,es en is valtottam a vallasom Muszlimra!Itt szosincs az eröszakrol mert aki igazi Muszlim az nem ismeri ezt a szot!Teljesen magamtol valtottam a vallasom sajat megondolasbol ,a ferjem soha nem tuszkolt!Az en velemenyem hogy ismerd meg a Korrant es mikor megertetted sajat magadttol fogsz ugy dönteni hogy cserelni akarod,mert rajössz hogy ez az igazsag!Es ha rajössz a dolgokra utanna megsem fordul a fejedben hogy ki valcsa a vallasat!!!Remelem segitettem!
2012. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!