Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet az Eon-nál bármilyen...

Lehet az Eon-nál bármilyen módon fizetési határidőt módosítani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 13:24
 1/2 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki!


Az Eon az áram és a gázszolgáltatónk is. Lehetetlenül állítják be a fizetési határidőket. Van, hogy csak 10-én kapok fizetést, de a csekk 2-ra van dátumozva. Ha megkapom a fizetést, megyek a postára és befizetem a csekkeket. Közben(bár már befizettem a csekket) megérkeznek a felszólító levelek, hogy fizessek.

Ezzel alapjában véve semmi gond, csakhogy a felszólító kiküldéséért külön díjat számolnak fel. Egy év alatt egész nagy összeget gyűjtenek össze ebből.

Tud erre bárki bármilyen megoldást?

2012. jan. 26. 13:32
 2/2 zkriszti3 ***** válasza:
Ha bankba megy a pénzed vonasd le velük, így nem esel bele a halasztás csapdájába. Vagy tartalékold a kedvenc könyvedben. Mi a hitelünkkel vagyunk így , elsején vonják de tizedikén van fizetés. Megtanultunk a számlán elég pénzt hagyni, évente 60 ezer pluszunk van.
2012. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!