Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kannibálok még vannak?

A kannibálok még vannak?

Figyelt kérdés

Olyan undorító .. Szőrőstől bőröstől "felfalják" az embert ? Az ilyeneket miért nem ölik meg?? Bocs de kíváncsi vagyok. Hallottam híradóban hogy egy 50 év körüli férfit is megettek.. Nekem a szemem folyna ki ha látnám az embert belülről. Igaz én is ember vagyok de ez undorítóó....

Remélem mindegyik kihal.


2012. jan. 27. 13:22
 1/10 anonim válasza:
35%
még sajnos akad olyan hely ahol van
2012. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bánomisén ***** válasza:
77%
Már nincsenek! Tegnap ettük meg az utolsót!
2012. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Semmivel sem undorítóbb, mint disznót vágni, csak arra lettél szocializálva, hogy az emberevés tabu.
2012. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kérdező? Orjára bontva jó lesz? Szőrőstől bőröstől nekem sem ízlene.
2012. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Ezt most a jó meleg szobában telehassal állítod.Lettél volna az Andokban a lezuhant géputasai közt.Vagy egyéb állati szituációban,helyzetben.És nem szőröstül-bőröstül ették,hanem konyhakészen, megpucolva,sütve-főzve.És ez természetes volt ott,akkor.De már kihaltak.
2012. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
73%

Ki tudja, lehet hogy még valahol, az erdő közepén egy kis szigeten az óceán közepén léteznek. deee előbb-utóbb megeszik egymást is. Amúgy egyetértek az előttem szólókkal (az órjára vágóssal nem.. :D ) Te arra vagy szocializálva, hogy ez rossz és undorító dolog. Persze én is így tartom, de egy olyan helyzetben, lehet, hogy neked se lenne más választásod. Minthogy pl. felfalod a halott pilótát. :/

Jó kissé morbid dolog. Ez igaz. De ma már nincsenek nagy valószínűséggel állítom. Már könnyebben szereznek élelmet a kannibálok is. Ha vannak. Ha nincs más, akkor meg esznek egy kis térdkalácsot :D

Ne félj, errefelé ritka az ilyen. Hát, ezt teszi a civilizáció fejlődése, hál Isten :)

(amúgy egy nagyon jó, elgondolkodtató kérdés ez :D )

2012. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy sem azért ették mert éhesek voltak,hanem rituáléból,hiedelem és főleg babonából.
2012. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

hát nem mindenki olyan..? (nem tudom milyen szó illik arra aki undorodik a belsőségektől) mint te. én pl semmi undorítót nem találok benne és nem 'folyna ki a szemem' ha látnám. persze nem enném meg.

amúgy meg az ő dolguk, elhagyatott őserdőkben meg szigeteken tudom elképzelni, és akkor mit érdekel az téged hogy megeszik egymást? örülj neki, úgy is utálod őket.

2012. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Még szerencse,hogy az orvosok nem undorodnak a gyógyítástól.Mert a bonctan(anatómia)az alapja mindennek.És az ember ölés amúgy nem undorító?ezt megtennéd,a szemed folyon ki!!
2012. jan. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
72%
Igen vannak a legkeményebb börtönbe vannak kannibálok (Oroszországba) Fekete delfin nevű börtönbe azt hiszem megölte részegen egy bunyóba egy embert és evett belőle és oda adta ismerősének belőle és azt mondts kenguru hus és meg is főzték
2016. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!