Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátaim mostanában szemetek...

A barátaim mostanában szemetek, mit reagáljak rá?

Figyelt kérdés
Szóval, egymást szoktuk szivatni, oltogatni, de volt egy "határ". 2 hete körülbelül nem érzem jól magam velük. Folyamatosan engem szivatnak, átlépve a "határt", egymást csak ritkán. Kiforgatják a szavaimat, fizikálisan eddig egymást csak nagyon gyengén bántottunk, de valamiért teljes erőből csinálják mostmár. Amikor azt mondom, hogy lécci ne, már fáj, akkor még egyet adnak. Együtt járok ebédelni velük, és hogyha ők megdobnak egy kanál rizzsel pl. az teljesen oké és vicces, de ha én egy kenyérdarabbal vissza akarok dobni, akkor az már súlyos bűn és egyáltalán nem mulatságos. Ezért az utóbbi időben csak rájuk hagytam, majd megunják. Nem tették. Ezért hagytam magam. Pár nappal később azzal jöttek, hogy legyek "férfi", és vágjak vissza keményen, ne hagyjam magam. Egyáltalán nem értem a logikát. Valakinek valami ötlete? :( 14/F
2012. jan. 27. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig azt hittem, ilyen "elkurwulás" csak a lányoknál van, de nem, úgy tűnik a fiúk is "elszemetednek". Hagyd ott őket, keress új barátokat. Hidd el, nem mindenki ilyen.
2012. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy az osztályban nincsenek jófejek, ők voltak a legjobbak
2012. jan. 27. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg mindig keményen visszavágni. Ne úgy, hogy fejberúgod őket, vagy fűrésszel szaladsz utánuk (bár ez sem lenne rossz módszer, höhöhö >:D), hanem szólj be valami csípőset. A legfontosabb, hogy ne hagyd magad! Ne mutasd, hogy veled bárki bármit megtehet. A korodból ítélve 8. -osnak gondollak. Már nem kell sokáig elviselned a társaságukat!
2012. jan. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még 4 évig, 6 osztályosba járok. A láncfűrész jó ötlet lenne xD
2012. jan. 28. 12:59
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azért :) Ment a zöld kéz :)
2012. febr. 6. 19:56
 6/6 anonim válasza:

Szerintem sz@rd le öket.... és majd ha egyszer szükségük lesz rád akármiben akkor is sz@rd le

Akkor eszükbe jut hogy nem kellett volna b@sztatni mindig.

Ne legyél papucs

2012. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!