Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a hobbid és mióta ( hány...

Mi a hobbid és mióta ( hány éves vagy? )? ( csak kíváncsiság. Minifelmérés) )

Figyelt kérdés

mennyire szenvedély a hobbid?


én nagyon szeretek magam készíteni pl. pulcsit, terítőt, apró ajándékot, láncot, gyöngyöt fűzök, kötök horgolok, hímzek, csak varrni nem tudok( fogok tanulni) és ez megy 13 éves korom óta, most 38 vagyok, sajnos 3 gyerek mellett kevés az idő.

apukám megszállott galambász 40 éve

anyu szintén kézimunkázik és hobbikertész 40 éve


2009. máj. 29. 21:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

16 vagyok

2 éve táncolok

mindig barkácsolok valamit

rajzolok

festek

fotózok

énekelek 9 éve

2009. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

29 éves kismama vagyok és a kedvenc hobbim azon kívül,hogy itt lebzselek az oldalon,a fényképezés.

Felhőket nagyon szeretek fényképezni,már jó kis gyűjteményem van.:)

2009. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

szia!

én 33 vagyok, 1 gyerekkel. régebben gyöngyöt fűztem, nagyon szerettem. pár éve kezdtem horgolni, még a gyerek születése előtt, de nem vagyok "profi". :) a legújabb hobbim, amit pár hónapja kezdtem, a dekupázsolás.

ja, és örök kedvencem a kertészkedés.

2009. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nálunk a fiam fotózik, a lány rajzol fest, a dekupázst egy -egy szakkörön csináltuk, mindek annyira nem ragadott meg... ez csak komment, nem én pontoztam le senkit sem.
2009. máj. 29. 22:06
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
13 éves lány vagyok, kb. 5 éves korom óta gyöngyöt fűzök. A suliban ilyen kreatív szakkörökre jártam, de már abbahagytam. Imádok zongorázni,és fényképezni is szeretek, de sajna csak telefonnal csinálhatom. Én is általában a felhőket fényképezem :)
2009. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Sok barkácsolás(mindenféle..a festéstől a nemezelésen át az egyszerű tojástartóból készített cuccokig minden)(régótaminimum 5 éve)szőni tudok márcsak horgolni és kötni szeretnék tudni:)

13 éves lány

2009. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
18 éves vagyok és lovagolok.Imádom a lovakat :)
2009. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

klassz.... én sajna nem is merek közel menni egy lóhoz


írjatok még... ám elmegek aludni és elutazunk pár napra , de jövök.... kíváncsian kinek mi a kedvence


a pontozóknak üzenem, mindenkinek hasznos értékelést kéretik adni :-)))

2009. máj. 29. 22:18
 9/22 anonim válasza:
97%

Minden új dolog felfedezése,mivel talán nem tudnál olyat mondani,ami nem érdekelne.Csakhát vannak anyagi és fizikai korlátozások,sajnos.

De mióta megszülettem,a legnagyobb hobbim az állatok,békák,óriási csigák,kóbor állatok megetetése,becsempészése szüleimhez,és a barkácsolgatás,fáramászás,fára bunker készítés volt,pl.lifttel.Ez a korszakom 2,5éves koromtól kisiskoláskorig tartott,persze ezt a nagyobb gyermekkori barátaimmal űztük,mindennap új bunker!

5éves koromtól megtanultam a nagyobb testvérem tanulgatása közben írni,olvasni,első osztályban nagyon nem kötött le emiatt az iskola,alig figyeltem,nem is érdekelt,de a tanárokat sem zavarta,mert "okos voltam".

Iskoláskoromtól kezdve imádtam rajzolni,tanulni,olvasni,zenét hallgatni,komponálni,énekelni,sportolni-ez olyan 6-tól 24éves koromig tartott.

24éves koromban a bizonyítás volt mindenáron a legfontosabb,hogy mindig,mindenkinek megfeleljek.Hobbiszinten űztem,hogy mindenki barátságát megnyerjem(külföldre kerültem).

Most a hobbim a nyelvtanulás,és maradtak az állatok,a rajzolás,versírás,faragás,kertészkedés,és a megvalósítatlanok,pl.a vadvízi evezés,sziklamászás,sárkányrepülő,ha az anyagiak engedték volna,már rég űzném mindegyiket.


32éves nő.

2009. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Avalanche ***** válasza:
96%
14 leszek néhány hónap múlva (lány vagyok), és érdeklődöm a német krónikákból "újjáélesztett" lovagi technikák iránt (edzésre járok meg gyakran olvasok róla). Ez már régebbóta foglalkoztatott, de szeptembertől kezdtem komolyabban venni.
2009. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!