Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lesz túl nagy...

Szerintetek nem lesz túl nagy a családom? Én szeretem a testvéreimet is de már nagyon sokan vagyunk. Mindenünk megvan, nagy ház, kiskutya, kiscica, jó tanulók vagyunk.11 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Anyuéktól nem akarom megkérdezni hogy nem lesz-e "sok" a gyerek mert nekik a család az álma... még régen mondta hogy minden vágyuk egy nagy család... de ekkora? Szóval 11 éves vagyok, Kata. Az egyik bátyám 14 éves, Gergő, a másik pedig Dávid, Ő 17 éves. Az egyik húgom Petra, 9 éves, a másik húgom Csilla 6 éves, az egyik öcsém 3 éves Kristóf a másik 1 éves, Máté. Anyu terhes, lesz két ikertesóm Franciska és Bence. Anyuék azt mondták hogy majd ha az ikrek is pár évesek lesznek, örökbe akarnak fogadni egy kislányt. szóval:

Gergő

Dávid

Petra

Csilla

Kristóf

Máté

Franciska

Bence

majd az örökbefogadott

és Én szóval 9 tesó... imádom őket, anyagilag is jól vagyunk de félek hogy az ikreket már nem fogják bírni anyáék. 38 évesek. szerintetek? aggódok miattuk


2011. okt. 25. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyha szereted a tesóidat, mindenetek megvan, anyagilag jól álltok és még kisállatkátok is van és a szüleid úgy döntöttek, fel tudnak neveli ennyi gyereket, a jegyeitek jók akkor semmi gond az aggodalomra, sőt örülhetnél hogy ennyi mindened megvan.... ;)
2011. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez szép hogy még vannak olyan családok akik ennyi gyereket tudnak vállalni. Én is ismertem egy ilyen családot ahol 8 gyerek volt, abból 2 iker testvér is volt fiú és egy lány testvér iker pár is. És persze a barátnőm megszívatott azzal hogy egyik nap az ikertesója jött el helyette, és úgy bukott le hogy az ikertesójának más szem színe volt amit rögtön észrevettem, először csak magyarázkodott de aztán bevallotta mi az igazság :D Az ő családja is nagyon nagy volt és boldogok voltak mindenük megvolt ami kellett, jó tanulók voltak és 2 testvérük egyetemen volt a legidősebb tesójuknak már saját vállalkozása volt és így még anyagilag is elvoltak, hogy most mi van velük nem tudom. De szerintem ne aggódj a szüleid csak tudják mit vállalnak.
2011. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Páromék kilencen testvérek, ismerek 16-tagú családot is, és mind jól élnek , szeretetben
2011. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!