Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Hogy mondjam meg a barátnőmnek hogy ne velem csevegjen minden szünetben?

Figyelt kérdés

Régen kitaszított voltam.Mostmeg van barátnőm és hiányzik az egyedüllét a szünetekben.Nem tudok egyedül lenni,mindig velem akar beszélgetni,és idegesít meg engem vidámnak gondol {pedig pesszimista vok}

Mit tegyek???


2012. jan. 28. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Mások örülnének egy olyan embernek, aki foglalkozik velük. Ha ennyire zavar csak mondd meg neki, garantáltan nem fog többet idegesíteni.
2012. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi,mármint h mondjam meg neki,megpróbálom.
2012. jan. 28. 17:11
 3/7 Saviour ***** válasza:
pesszimista?? hmmm... háát azért szerintem .. őmm najjó erre nemtudok mit mondani..../
2012. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kicsit túloztam,de nem vok egy mosolygós típus.
2012. jan. 29. 15:14
 5/7 Saviour ***** válasza:
:/... ha megmondod meg fog sértődni... sztem mindenki megsértődne..:///
2012. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Na gyerek, mondok valamit.


EGYEDÜL LENNI SZAR! Hidd el nekem. Örülj, hogy van csajod. Szórakozzatok, bulizzatok, meg smároljatok. Azt aláírom, hogy nem jó, ha minden egyes percben a nyakadon csüng a párod, néha kell egy kis magány. De ha most megsérted és elhajtod, ott maradsz magadba. Egyedül leni meg rohadt szar. itt vagyok én, egyetemista létemre buliznom kéne, erre a rohadt városban nem ismerek senkit mióta szakítottam a párommal. mivel nem ismerek senkit, itteni életem 99%-át az albérletben bezárva töltöm egy üveg Vodka társaságában. Gáz.


Szal örülj, hogy van kivel lenned. és javaslom, hogy kezdj e kapcsolatokat építeni még MOST, hogy később ne legyél csődtömeg. Jobb egy társaság tagjának leni, hidd el ;) Előbb utóbb mindenki megtalálja a maga baráti körét, de azért jobb ha elkezded keresni


no pacsi. ;)

2012. febr. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy néha szereted a magányt és egyedül szeretnél lenni egy kicsit..ha nem gyökér biztosan megérti.:)
2012. febr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!