Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról hogy...

Mit gondoltok arról hogy milyen lenne Magyarország ha még meglenne az eredeti NAGY formája?

Figyelt kérdés
Én nagyon sajnálom azt hogy így elcsatolták(főleg a románok) és nagyon bízok abban hogy egyszer még visszakapjuk a többi részt,és persze mindent mi magyarok szereztünk meg!EZ egy nagyon nagy igazságtalanság!Én nap mint nap erre gondolok csak.
2012. jan. 28. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobb, mint most. Egy katonailag, gazdaságilag és erkölcsileg (már ha a legutóbbi állapotot, a dualizmust "visszük át" a jelenlegi korba) sokkal jobb, mint a jelenlegi állapotunk. A legfőbb liberális, progresszív, nevezzük akárhogy "érv" a királyi Magyarország (illetve a Szent Korona országai - ha pontosak akarunk lenni) ellen az szokott lenni, hogy többnemzetiségű ország volt. Nos, a világ vezető hatalmai közül sok hasonlót találunk - vegyük példának Oroszországot vagy akár Indiát. A másik, hogy az elmúlt majdnem 100 év alatt - bár Magyarországon mindig viszonylag liberális volt a kisebbségi politika - a nemzetiségek túlnyomó többségét már asszimiláltuk volna.

Persze ez csak találgatás.

2012. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben értem.de az akkor is 'szemétség volt' hgy amit mi hódítottunk meg el kellet venni!miért kellet bele szólni az ország életébe?!
2012. jan. 28. 20:01
 3/3 anonim válasza:
A ,,formája" kerekdedebb lenne, - mi pedig nem nyomorognánk inkább mi diktálnánk a szabályokat a franciák és németek mellett az EU-ban... De ez csak egy lehetséges válasz, - lehettünk volna még ,,kisebbek" is vagy még nagyobbak is... De a történelmet átírni és az idő kerekét visszaforgatni nem lehet... Alkoss nagyot és tégy szép és jó dolgokat,hogy mint magyar híres légy és kis népünk büszke lehessen Rád!
2012. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!