Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bloody Mary. Hisztek benne?...

Bloody Mary. Hisztek benne? Kipróbáltátok már?

Figyelt kérdés
Ha kipróbáltátok már akkor lécci írjátok le tapasztalataitokat!Köszii!

2012. jan. 29. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Az mi hogy hiszünk-e benne? Miért ne hinnénk? Nem kérdőjelezem én meg a létezését XD

Ittam már, és nekem nagyon ízlett, szeretem a paradicsomos dolgokat, nekem az egyik nagy kedvenc koktélom.

2012. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
a kedves kérdező csak túl sok paranormal activityt nézett...
2012. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első:Tudod mire gondoltam!!!

Haggyál már a hüyeségeiddel!!-.-"

Normális válasz kéne ha meg neked nincs akk en írj!

2012. jan. 29. 15:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális volt a válaszom,nincs ezzel semmi baj, simán rákérdeztem hogy miért írod azt hogy "hisztek benne?" Ennyi..nem több:F
2012. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ugyanmár ha kell 80-szor is komondom a nevét a tükörbe ,kipróbáltam de semmi.
2012. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsóelőtti:-Nem azért írtam.xD Hanem az ital miatt..te is tudod,hogy én arra gondoltam akit a tükörbe lehet megidézni!;]


Utolsó:Okés.xd Most nem tom valaki azt mondja megidéződött valaki azt h. nem!énis kipróbálom na..és akk eldőlik xd

2012. febr. 1. 13:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, akkor félreértettük egymást, én mindvégig a koktélra gondoltam....
2012. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bloody Mary egy Mary Worthington nevű lány szelleme, aki 19 éves korában lett gyilkosság áldozata. A gyönyörű lány az indiai Fort Wayne-ben élt egyedül, amikor valaki betört lakásába, és brutálisan meggyilkolta; egy késsel kiszabta szemeit. Mary halála előtt még egy tükörre megpróbálta felírni és egy rendőrnek elmondani gyilkosa nevét, ám csak annak töredéke hangzott el: T-R-E. Az emberek a sebészként dolgozó Trevor Sampsonra gyanakodtak, tettét bizonyítani azonban sohasem tudták.

Mary szelleme azóta tükrökben kísért, és aki kimondja háromszor "Bloody Mary" nevét, ő megjelenik, és megbünteti az olyan embereket, akik gyilkosság titkát rejtegetik; kivájja a szemüket. A kísértet elpusztításának egyik módja a holttest hiányában, hogy szembetartanak vele egy tükröt, így tükörképét vádolva egy halálesetért, önmagát pusztítja el. (wiki)

Egyépként ne próbáld ki!

2012. febr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez kamu, ilyen a világon nincsen, persze kivájja a szemem GIGA LOL...Jót nevettem ezen...
2012. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!