Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki szerelmes...

Van egy fiú, aki szerelmes belém (vagy legalábbis tetszem neki), és nem száll le rólam. Mit tegyek, hogy leszálljon rólam?

Figyelt kérdés
Folyton sms-eket ír, e-maileket, a nővéremen keresztül üzenget, pedig már néhányszor elmondtam neki, hogy legyen szíves leszállni rólam, de nem hagyja abba, mindig megkérdezi miért nem tetszik nekem, stb.
2012. jan. 30. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleinek, ha 18 év alatti. Ha feletti, akkor van a hivatalos és a nem hivatalos út.
2012. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:
Ha durvánelutasítod, akkor az ellenségeddé válhat. Inkább legyél kicsit türelmes, és őjra és újra mondd el neki, hogy nincs nálas esélye. Ha megkérdezi, hogy miért, akkor válaszolj őszintén. Azért nem, mert nem érzek vonzalmat irántad semmilyen vonatkozásban sem. Ebből talán már érteni fog. De ne sértsd meg!!!!
2012. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 haggyámán ***** válasza:
Hagyma. :))
2012. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Váltsd kapcsolatra a facebook állapotodat.:DDDD
2012. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de nem mondd olyanokat amiért fel kéne jelentenem vagy vmi csak írogatja h mért nem tetszik nekem meg ilyenek. amúgy meg 13 éves. a szüleinek nem akarok szólni, és már azért kezd leszállni rólam csak facebookon írogat de már kitöröltem az ismerőseim közül. meg nem is csak az a baj h nem hagy békén de más tetszik aki nem tud róla és még senkinek nem mondtam el. de azért köszönöm mindenkinek, majdcsak leszáll rólam egyszer, már barátnőim is beszéltek vele. :)
2012. jan. 31. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!