Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted létezik az adok-kapok?

Szerinted létezik az adok-kapok?

Figyelt kérdés
pl. én egész idáig próbáltam mindenkivel jó lenni, segíteni, és volt, hogy kihoztak a sodromból és ilyenkor volt, hogy nem lehetett egyszerűen hozzám szólni, annyira idegbajos voltam. de én inkább a rosszakat kaptam vissza,mintsem a segítséget amit adtam. ...pedig szerintem többet adtam pozitív mint negatív dolgokat :/
2012. jan. 30. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Túl sokat foglalkozol magaddal, kicsi lány.

Ha mindig azt nézed, hogy kitől, mikor mennyit kapsz vissza azért, amit segítettél, az sz@rt sem ér.

Vagy segíts, és ne várj viszonzást, és akkor tényleg jó ember vagy, vagy pedig inkább ne csinálj semmit, és nem képzeled be, hogy jó vagy.

Felteszel ezer kérdést, helyette inkább segíts az embereknek akik itt vannak és szenvednek a magánytól, hogy terrorizálják őket, verik őket...

2012. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 haggyámán ***** válasza:
Én hiszek benne, de valóban nem nézem, hogy akkor eddig kilóra mennyit kaptam vissza. Egyszerűen jó dolgokat teszek, és hiszem, hogy egyszer majd megtérül, vagy legalább annyit érek el vele, hogy rosszabb ne legyen. :)
2012. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én sem azt várom el, hogy mindenki rohanjon a segítségemre, csak annyit várok el, hogy néha amikor szeretnék valakinek valamit mondani, akkor meghallgassanak. csak ennyit kérek. de ezt soha senkitől nem kapom meg -.-''és sztem ebbe egyszer megbolondulok .
2012. jan. 30. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül. létezhet, de ez nem valami törvényszerű dolog.

van olyan hogy az ember mindenét odaadja a másikat és sz*rt se kap vissza. persze akkor ott már baj van, mert kihasználtak. de - ahogy azt már többször is leírtam - ha olyan h*lye vagy hogy engeded hogy kihasználjanak, akkor meg is érdemled.


szóval szerintem csak ne engedd. ha valaki jó veled, lehetsz hozzá jó, de szerintem ezt nem érdemes elkapkodni, várd csak ki amíg kiderül hogy milyen az az ember mielőtt eszeveszetten elkezdenéd a szentet játszani hogy te csak mással törődsz. legalábbis szerintem ez neked jobban megérné.

2012. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!