Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a legjobb...

Mit tegyek ha a legjobb barátnőm elárult?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel kavartunk és több is volt közöttünk és én teljesen belezúgtam. Minden amit tett vagy tesz elbűvöl és ezt a (volt) legjobb barátnőm nagyon jól tudja. Multkor itt volt nálunk és láttam a levelezésést hogy miket írogatnak ezzel a fiúval szivecske puszi szeri ilyesmi. Mondom ezt nem hiszem el. Ő nem tudja hogy én láttam. Úgy érzem elárult engem és nem tudom mit kéne tennem. Hogyan hozzam tuttára hogy mennyire mélyen megbántott anélkül hogy tudná én láttam a levelezését.? !
2012. jan. 30. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem a női hierarchiához. De ha nem volt lestoppolva a srác, miért ne nyomulhatna rá?

Meg aztán, mások levelezéséhez sincs semmi közöd.

2012. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tartuffe!!!!! :D

Amúgy, jó lenne, ha pl előtte megmutatnád a levelezéseit a fiúval, és megkérdezni tőle, hogy ez most mi lenne?És hogy te úgy látod ezekből a beszélgetésekből, hogy kavarnak.Kérdezd meg tőle neki is tetszik, és ésszerűen beszéljétek meg.Ha azt mondja ez nem igaz, próbáld elmondani, hogy nem haragszol, de szeretnéd tudni hogy akkor most mi van.És ezt miért tette mikor tudta nagyon jól hogy neked is tetszik?

2012. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy "barátnak" nem szabad ilyet tenni. vagyis nálam ez nem fér bele a barát szóba. mikor kb egy hete rákérdeztem hogy tud-e valamit arról a fiúról. azt mondta áá semmit nemis halott róla mostanában és én elhittem neki. de ezek serint sokkal többről van szó mint némi hallásról. De 16:30 igazad van. valahogy megkell tőle kérdeznem mert ez nem állapot.
2012. jan. 30. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!