Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell regisztrálni az...

Hogyan kell regisztrálni az ams. At oldalon?

Figyelt kérdés
Be kell írni egy tb számot (SVNR) de, ha még nem dolgoztam külföldön akkor, hogy adjam meg? Nem értem. Másképp meg nem tudok regisztrálni az oldalra, pedig várják, hogy írásban is jelentkezzek a munkára.
2012. jan. 30. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
tb számot szerintem csak kinn tudsz,vagyis egyszerübb eleve kimenni egykét napra és kinn elintézni mindent...a volt kolléganőim 3 hónapig ezzel nyaggattak és végül arra jutottunk,hogy egyszerübb kimenni és kint elintézni mindent...-ja,egy minimálisan legalább alap német nyelvtudás nélkül szerintem ki se érdemes menni,mert ha alapkérdésekre nem tudsz válaszolni,akkor -kérdem én- a munkahelyen majd hogy boldogulsz a kommunikációval?
2012. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kimész,elintézed kinn az adminisztratív dolgokat,gyorsan hazajössz,itt felmondasz,a családodat átköltözteted,kijelented gyereket az oviból,leállítod a vizet,gázt és villanyt,hogy ne küldjenek számlát a lakásod után- és már mehetsz is vissza,immáron az időközben lassan elkészülő papírok birtokában- dolgozni
2012. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. A nyelvet beszélem, csak bele kell rázódnom, mert régen használtam már. Ez a regisztráció bezavart, mert telefonban kérték tőlem, hogy az ams.at-on küldjem el nekik a jelentkezést. A munka sürgős lenne, de a külön kiutazáshoz dupla annyi pénz kell.
2012. jan. 30. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!