Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek aláírást a...

Cuppycake kérdése:

Hogyan szerezzek aláírást a One Direction-től?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!!

...Az első probléma az,hogy nem tudom a fiúk autógrammcímeit,tehát ha valaki megtalálná,és bemásolná hozzászolásba,azt nagyon megköszönném. :)

A másik az,hogy utána ezt az egészet hogyan kell véghezvinni??

Én még kezdő vagyok ilyen területen,és ők az elsők,akiknek meghalok az aláírásaikért.


2012. jan. 30. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem 100% hogy ez a pontos cím, de nem nyúlhatsz nagyon mellé.A levelet csak küld el erre a címre.(Egyébként én bruno mars-nak küldtem levelet amerikába és az is megérkezett, még egy rajzot is küldtünk és azt írta hogy tetszik neki:-))no az 1D cím:

Modest Management

The Matrix Complex

91 Peterborough Rd

London

SW6 3BU

2012. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A cím már megvan, de hogyan tovább? Én is kezdő vagyok még:)
2012. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármit beleírhatsz a levélbe(majdnem mindent) amit akarsz, de végére írd oda hogy küldjenek autogrammot.A borítékot címezd meg(ha nem tudod hogy kell kérd meg valaki segítségét, szülő, barát barátnő valaki csak tudja:-))

Menj el a postára, a borítékon minden rajta van amit tudni akarnak a postán.Lehet hogy megkérdezik, hogy elsőbbségi legyen-e, akkor érdemes igent mondani mert akkor hamarabb ér oda a leveled és nagyobb eséllyel válaszolnak(pár forinttal drágább de megéri.Ennyi az egész.Nem mindig küldenek választ(ez esetben autogrammot)de mivel rengeteget kapnak ez nem is csoda.Egy próbát azért megér;-)

2012. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
És mennyi a feladás ?
2013. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
De ezért hogy neked ilyeneket küldenek fizetned kell nem ?
2013. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Irjon barki pricvatba. En tudok segiteni en mar kuldtem
2013. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!