Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik osztálytársam azt...

Az egyik osztálytársam azt mondja ronda vagyok, és amikor említettem, hogy modell szeretnék lenni, kiröhögött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy velem egykorú osztálytársam, aki annyira nagyra van magával (pedig annyira nincs mire büszkének lennie), hogy hihetetlen. Azt hiszi, hogy csak az ő véleménye számít mindenben. Amikor egyszer felvetettem, hogy milyen jó lehet modellkedni (modell szeretnék lenni), kiröhögött, mondván csúnya vagyok, esélyem sem lenne. Ezzel szemben saját magát isteníti, hogy "jahj ő milyen modellalkat, meg milyen szép és milyen szexi". Nincs azzal semmi baj, ha az ember szereti a saját testét, de ő (megítélésem szerint) még csak nem is csinos. Soha nem tartottam magamat szépségkirálynőnek, de azt azért látom, hogy kettőnk közt van különbség. (Csak zárójelben: az osztály nagyrésze még nem jött rá arra, hogy nem előnyös félig kinyomott gennyes pattanásokkal szaladgálni fel-alá... Pedig már nem vagyunk kicsik) Engem ez magában nem zavar, ha valaki egoista, hát egoista, de engem ne rondázzon le. Most, hogy végre kezdenék megbékélni a külsőmmel, jön ő és megint elbizonytalanít. Ha megint szívatni kezd mit lépjek?
2012. jan. 30. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet magadról, és mondunk véleményt. Amúgy meg ne foglalkozz a hülyékkel.
2012. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
KÉP!KÉP!KÉP!
2012. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindketten ronda beképzeltek vagytok, na!
2012. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ronda nők nincsenek
2012. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak kevés pia... xd
2012. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne törődj másokkal, és ne nekünk nyavalyogj hogy ő milyen izé :D Ha tényleg ezt akarod menj be pár budapesti ügynökségre (attractive, valentine model,icon) ők majd megmondják van-e esélyed. Ilyen egyszerű. Amúgy magasság 175 cm fölött, csípő 90 és alatt, derék 60 és alatt
2012. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!