Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Egerecske kérdése:

Mi a véleményetek arról hogy havi 10000 forintos útdíjfizetésre köteleznék a budapesti autósokat? A BKV hiányának kigazdálkodása érdekében.

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

jó ötlet,csak a pénz megy rossz helyre...

lehet szarrá lepontozni meg szét oltani,de egy autó luxuscikk,egy szegény ember nem 400ftos üzemanyaggal kocsikázik,hanem gyalog vagy kerékpárral közlekedik,ha messzebb megy ott a tömegközlekedés.

2012. jan. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló!


Igazad van, én pl. nagyon gazdag vagyok.

A munkahelyemről este a következők szerint tudok hazajutni:

– autóval, a KRESZ, különösen a sebességkorlátok betartásával 25 perc alatt.

– BKV-val 1 óra 20 perc, vagy több. Tiszta menetidő a várakozások, átszállások nélkül: 20+25 perc.

– Kerékpárral, nagy forgalmú útvonalon, ha nem ütnek el 1 óra 40 perc.

– Kerékpárral mellékutcákban (utolsó 5 km-en nem lehetséges) 2 óra 40 perc.

– Gyalog több, mint 4 óra. Az utolsó 5 km szántóföldön át vezető autóúton. Ezt elkerülő útvonalon több, mint 5 óra.

2012. jan. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jé én is 1 órát utaztam buszon amíg ott dolgoztam ahol dolgoztam 25km-re,pedig megtehettem volna 20 perc alatt is kocsival csak drága a benzin és nem futotta rá,pedig támogatták volna 9ft/km, de még úgy is jobban megérte ingyen busszal.
2012. jan. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viktor megmondta: "Senki nem fog rosszabbul járni"
2012. jan. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt most nem annyira értem!

Ezt hogyan akarják kivitelezni?

"Pista bácsit" beültetik a városhatárhoz és aki belép azt lehúzza egy tízessel?

Mert ha én csak egy hónapban egyszer megyek be a fővárosba, akkor nehogy már ugyanazt a pénzt kelljen fizetnem, mint annak aki egész nap ott ingázik!

2012. jan. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az mindegy, hogy te merre kóborolsz! A lényeg, add oda minden pénzed, az utolsó fillérig. Szabadságharc van, zemeberek!
2012. jan. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!