Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell tennem, hogy ingyen...

Mit kell tennem, hogy ingyen igényelhessek erkölcsi bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Az interneten értesültem róla, hogy lehet ingyen is erkölcsi bizonyítványt igényelni. Írják azt is, milyen iratokat kell az igénylőlap mellé csatolni. Ez is a postán intézhető, ugyanolyan módon, mintha fizetnék érte?
2012. febr. 1. 12:13
 1/3 anonim válasza:
Ingyen nem tudsz igényelni. Besétálsz a legközelebbi postára, kérsz egy igénylőt, kb.150 ft, kitöltöd, feladod a benne lévő csekket, kb. 2000 ft, aztán ajánlva feladod kb:400 ft. Pontosan nem tudom, hozzávetöleges összegek, postán dolgoztam, de 2 éve gyesen vagyok.Lehet azóta drágult. Nem hiszem, hogy van olyan módja, hogy ezt megkerüld. Sajnos.
2012. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erkölcsi bizonyítványt ingyen, legfeljebb csak akkor tudnál kapni, ha a munkáltató bevállalja a befizetés összegét, mivel a megszokottól eltérő új munkához szükségessé vált ennek a dokumentumnak a kiváltása.
2012. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]


:)

2013. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!