Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy kezdődjön a...

Christi kérdése:

Nem tudom hogy kezdődjön a könyv. Mit írjak az első fejezetnek?

Figyelt kérdés

Most kezdem írni a "könyvemet" kb olyan mint a Twilight és nem tudom mi legyen a címe. Kész van a 4-5-6. fejezet és nem tudom hogy kezdődjön a történet. A 4.fejezetben Alice (mint a Twilightban Bella) találkozik Damonnal(Edward) és majdnem ugyanaz mint a Twilightban a biosz órán,csak Damon ül Alice mellé. Van egy olyan rész amikor biosz órán vérrel foglalkoznak és Alice rosszul lesz,haza viszi Damon. Az 5.fejezetben Alice elmegy bevásárolni és Damon megmenti...Damont meglövik...A végén damon mindent be val Alicnek,hogy ő vámpír és hogy szereti... első csók... kérdések. A 6.fejezetben Damon elviszi Alice-t a házukba(mint a Twilightban). A 4. fejezetnek azt a címet adtam: Az ismerős arc. Az 5. fejezetnek: Az első csók. A 6.fejezetnek: A Rennes család. Akinek van ötlete az írjon email-t krisszti14@gmail.com

Előre is köszi!

Aki szeretné el olvasni annak elküldöm.Oké?!

Ha van pár ötletetek akkor emailezhetnénk és eggyüt lenne megírva.


2012. febr. 2. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Jesszus, ne másold a twájlájtot! Az alapból borzalmas.

Ha meg írsz egy olyat, és találsz kiadót, egyből jön a szerzői jogsértési per.

Találj ki inkább valami egyedit.

2012. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó tanács!oké rendben.milyen stílusú könyvet ajánlanál írni?küldj email-t krisszti14@gmail.com vagy christinayuhas@gmail.com -ra!
2012. febr. 2. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdődjön a negatív karakterekkel (ha vannak benne gonoszok). Még ne lehessen tudni, hogy kik ők, csak mondjuk egy borongós párbeszéd szerepeljen, amitől az embernek kedve támad tovább olvasni mert kíváncsi hogy ebből mi lesz. :)
2012. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!