Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz, hogy a...

Az tényleg igaz, hogy a legnagyobb homofóbok a legnagyobb b*zik?

Figyelt kérdés

Tehát akik a legjobban szidják a melegeket, azokról derül ki, hogy (vagy azok a látens) homoszexuálisok.

?


2012. febr. 2. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nemhiszem..
2012. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igaz félig. Azért homofóbok, mert legbelül rettegnek, nehogy bennük is legyen homoszexualitás, pedig mindenkiben van, és ezt elutasítják magukban, majd kivetítik a tényleges homoszexuálisokra a világban.
2012. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"pedig mindenkiben van"


Egy nagy túróst.

2012. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Na itt egy homofób megjegyzés. :)
2012. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindenkiben van? Még ha tudnál is mutatni egy akadémiai, nemzetközileg elismert forrást, bizonyítékot erről (amit amúgy nem tudsz), akkor se lenne igaz, hiszen ismerem eléggé magamat, hogy tudjam, hogy bennem nincs.
2012. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
70%-os, nem szeretem, ha lehomároznak. Kevesebbért is ütöttem már, örülj, hogy nem ismerlek.
2012. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 zeronibble ***** válasza:
Tuti, hogy nincs 1-1 megfeleltetés. Több okból emelheti fel a hangját valaki ez ellen is. Mintha legtöbbször nem magára a homoszexualitásra lenne "válasz" az a "homofób", vagy inkább simán csak elutasító megmozdulás, hanem a szépérzék terén pórul járt kevesek teljesen indokolatlan feltűnési viszketegségére válaszolna. Alapesetben pedig minek is titkolna az ember olyasmit, hogy undorítónak tartja a férfi-férfi "romantikát", és hogy kellemetlen a gondolat, hogy ilyen tényleg van. Aztán hogy vállat von-e itt, és azt azért teszi-e, mert tényleg nem akarja senki tiltani senkinek, hogy oda kergesse azt a testrészét, ahova és amelyiket akarja... Amíg nem erőszak... Csak tegye meg, hogy nem akar ő se mások nézetein változtatni, és nézze meg, hogy több-e a béke körülötte akkor!
2012. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"70%-os, nem szeretem, ha lehomároznak. Kevesebbért is ütöttem már, örülj, hogy nem ismerlek."


Kemény vagy, mind félünk tőled, te kis idegbeteg. Vannak olyanok i,s akik tényleg melegek, és így próbálják leplezni ,de sztem csak kevesen. A homofóbiának és a gyűlölködésnek inkább az az oka,h az életükkel elégedetlen emberek keresnek bűnbakot, akit lehet szidni. Egészséges, kiegyensúlyozott ember nem gyűlölködik. A magyarok meg a fröcsögésben és gyűlölködésben különösen jók.

2012. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

> A magyarok meg a fröcsögésben és gyűlölködésben különösen jók.


Válaszod implikálja, hogy te nem tartod magad magyarnak. Ellenben a válaszod soviniszta, kirekesztő és gyűlölködő. Melyik etnikumhoz/kultúrához/valláshoz is tartozol?

2012. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!