Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kereszteny vallasu vagyok...

Kereszteny vallasu vagyok lehet kicsit felek? Nyelveken beszelesrol kerdeznek

Figyelt kérdés
kereszteny vallasu vagyok , megtertem, de meg nem keresztelkedtem A kerdesem az lenne mert egy picit felek vagy tartok hogy amikor emberek nyelveken beszelnek akozben tudjak hogy mifolyik korulotok ? vagy akkora transzban vannak hogy nem ? es sajat magat az ember meg tudja allitani ha abban az idopontba nem akkar nyelveken beszelni ? biztos soknak most ez furcsa kerdes meg megbotrankoztat de azert kerdezem ,mivel nekem van egy kislanyom aki valoszinuleg autista es nekem nagyon sokszor kovetnem kell hogy mit csinal es ugyelnem kell ra , es en attol tartok hogy amikkor esetleg nyelveken imadkoznak akkora transzba esnek hogy nem tudnam figyelni a gyermekem hogy mit tesz

2012. febr. 4. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelje a gyereked valaki más addig.

A halandzsázás mióta nyelveken beszélés? :D

2012. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mmT ***** válasza:

Te egyébként magyar vagy...? Mert nem egészen érthető (legalábbis nekem), amit írtál. Mi ez a "nyelveken beszélés"? Ha a keresztény vallást gyakorlod, akkor nem kellene transzba esned, és nem tudnod, h hol vagy. A keresztényeknél nincs ilyen.


Ha valaki egyszercsak "nyelveken kezd beszélni" (pl. latin, holt nyelv, vagy exerszájszbúk halandzsázik), akkor vagy elmebeteg, vagy az ördög szállta meg. Ez esetekben jó volna egy pszichiátert vagy a Vatikánt felkeresni.


ui: ezt nem viccből írtam!

2012. febr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!