Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angliába szeretnék menni...

Angliába szeretnék menni dolgozni de nem tudok angolul, van lehetőség? Milyen munkaközvetítőn keresztül?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális munkaközvetítő nyelvtudás nélkül nem enged külföldre.
2012. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pedig sokan mondják hogy nyelvtudás nélkül is ki lehet menni
2012. febr. 5. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:
régen volt ilyesmi,én is részt vettem benne de ma már nincs,aki ilyent mond kérdezd meg tőle miért nem megy ki ha olyan egyszerű,ég és föld az ottani és az itthoni élet között a különbség,ma már annyira felkapott ország hogy már simán találnak millió bevándorlót aki beszéli a nyelvet,már nincsenek rászorulva a nyelvtudás nélküli bevándorlókra.
2012. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dórea válasza:
attól függ, h mennyire nem tudsz angolul.. ha egyáltalán egy szót se, akkor a válasz sztem is nem. viszont rengetegen vannak itt bőven alapfok alatti nyelvtudással.
2012. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A fiam úgy ment ki,hogy elvileg tudott angolul ,aztán kint jött rá,hogy az amit itthon tanult az semmi.Nehéz kapcsolat nélkül kint érvényesülni.Pedig ott a papírhoz nem is ragaszkodnak annyira ,mint itthon.
2012. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nyelv tudás nélkül esélyed sincs.Most szereztem az unoka öcsémnek én is munkát pedig elég jol megérti a nyelvet, igaz nem angliába,de még igy is nagyon megszenved. Ha nem lennék mellete mehetne haza.Ha nem érted meg amit a fönököd mond hogyan akkarod elvégezni a munkádat?

Javasolom menyél el egy nyelvtanfolyamra és adig tanulj amedig a tv-ben ugy helyel közel meg nem érted amit mondanak.Ha kiáltad ezt a probát már indulhatsz is de addig ne.

2012. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!