Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy-hogy nagyon sokan, ,...

Hogy-hogy nagyon sokan, , virtuálisan, , menők?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy nagyon sokan sok mindent írnak így meg úgy.

És azt hiszik hogy így menők lesznek.Nekem is írnak nagy menően játékba. És ha igazából ott lenne előttem akk szerintem nem dumálni így :| Szóval miért van ez hogy mindeki itt dumál? Amikor inkább értelmesen kéne válaszolni sőt aki nem is tud értelmeset írni inkább ne írjon. De valaki megtudná mondani miért van ez?



2012. febr. 5. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy virtuális világ mögé bújva könnyű osztani az észt. Az, hogy egy játékban akar érvényesülni, arra enged következtetni, hogy a való életében nem tud. Önbizalomhiánya van, elnyomja a környezete (szülei), esetleg nincsenek barátai. Ezeket inkább sajnálni kell. Ne vedd magadra amiket pofáznak. Örülj, hogy te nem vagy ilyen. Te légy különb náluk! Tanulj, barátkozz, sportolj. Azok úgysem fognak elérni semmit az életben.
2012. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a facebook-on mindenki menő csak a valóságban ez nem mindig mutatkozik meg
2012. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!